Ukradli účet môjmu kamarátovi !

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem darkwolf, 20/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. darkwolf

    darkwolf User

    Čaute chcem sa opýtať že či by sa nedal jeho účet nejako vrátiť lebo mu hackly e-mail a teraz mu nejde ani Dark ani Fb. ďakujem. ps: vie od neho aj E-mail, heslo, meno .
     
    Naposledy upraveno: 20/2/14
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Pokial mu ukradli ucet,tak asi nedodrzal nejaky bezpecnosti prvok a jedine ho moze dat zablokovat tymto postupom: ist nahlasit na policiu,oni nasledne budu informovat BP a tak bude ucet zablokovany.Samozrejme,ked sa to stalo kamosovi,tak nechapem,preco to nejde riesit na forum on sam,na tieto ucely si predsa moze spravit dalsi ucet,aby mohol ist na forum.
     
    darkwolf tohle ocenil(a).
  3. darkwolf

    darkwolf User

    Zablokovali by mu účet ale on by s toho nič nemal
     
  4. NewYorks

    NewYorks User

    Po1. mal somvelmi dobre heslo...Po2. načo by som chel aby moj ucet zabanovaly tak ten ***** nech tam hra vy tomu nechapete lebo on to pisal hned ked sa mi to stalo ty lolko a ja so msa pokusal to poslat na e-mail...a na forum ma poslu do ...... tak čo si myslite no
     
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Pokud ti ukradli ucet,obrat se na policii,az po oznameni na policii a kontaktovani podpory policii. Muze byt ucet zablokovan.

    Nic vic ti poradit nemuzeme.
     
    darkwolf tohle ocenil(a).
  6. darkwolf

    darkwolf User

    OK dík môžeš locknúť
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.