uloha : Pod vlajkou Marsu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Optimus236-LOVEC, 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobry den,
    chcel by som sa spytat preco mi uloha pod vlajkou marsu nejde prijat
    -mam volne sloty na ulohy
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Reštartovať hracie okno nepomohlo?
     
  3. Optimus236-LOVEC maš splnene vsetky ulohy ktore potrebujes na ulohu Pod Vlajkou Marsu ?..lebo potrebujes mat mislim 18 uloh aby si ju mohol plnit ktore ulohy potrebujes nato sa ti ukazu az vtedy ked si das mys na Prijat Ulohu
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Optimus236-LOVEC - nemas nahodou zobrazovanie uzamknutych uloh?Tie maju podmienku k ich prijatiu,ktoru najskor musis splnit.
     
  5. a neviete mi povedat ake lebo tu Lf4 by som chcel :D
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Optimus236-LOVEC - klikni na tu ulohu a potom nasmeruj mysku na prijat a zobrazia sa ti zelenou ulohy,ktore si uz splnil na tu epicku ulohu a cervenou,ktore ti este chybaju na jej otvorenie.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Optimus236-LOVEC ak chceš LF4 a žiadne nové úlohy si ešte nerobil čaká ťa pekná prechádzka po mapách, ono tá LF4 zadarmo nie je dosť sa na to hráč, hlavne časovo, nadrie.
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Optimus236-LOVEC - nasiel si to teda a pozrel kolko a akych uloh na to potrebujes?Ci mas este nejake otazky k teme?
     
  9. dakujem vam mozete uzavriet :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.