Úloha Zber Kociek

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 2/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    Ahoj, neviete mi poradiť, ako môžem túto úlohu dať, keď lietajú na mape samé botky?
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    A co konkrétně máš dělat v tom úkolu, že ti ho nejde splnit? Máš zbierat kocky a nevšímat si botky ne?;)
     
  3. miki.no1

    miki.no1 User

    Asi ne , ZOHANe , u nas je to uloha na 3,500 cubov
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    A v čem je problém? Pustím si úkol na hráče, cizí mapa a plním oba dva úkoly najednou. EASY:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  5. pecko

    pecko User

    zohan má na všetko odpoveď :) je to proste hlavička. ale asi dlho nebol na x-6 mape
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Potom nechápu, proč zde očekáváš nějaké rady, když nejsi na x-6 cizí firmy? Máš pravdu, uř jsem dlouho nebyl na mapě x-6.
    Dám ti tedy radu, pokud neumíš naklikávat tak obrovské NPC a zřejmě jsi samotář a nemáš kamarády a máš veliký problém s tímto úkolem, tak zkus skočit na mapu ???, tam máš taky zajímavý úkol a cubiconů plnou mapu.
    P.S. Jen nerozumím co je to to : samé botky? Tohleto přece neexistuje a hlídá to přece systém, který to ihned banuje, nebo se něco změnilo a já se mýlím?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    pepan70 tohle ocenil(a).
  7. Drift1

    Drift1 User

    Bohužel už i cubicony tihle vyznavače nelétání dostaly do své moci. Odsledovat si je a případně se připojit. Samozřejmě je třeba mít první nakliknuto nebo použít schopnost cyborga.
     
  8. pecko

    pecko User

    zohan môžeš sa trápiť ako chceš, ale nieje to tak jednoduché a ani na iných mapách, však si skús dať jedného cuba a uvidíš.
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    03.02.2020 - 16:59[​IMG]Zničil(a) jsi vetřeleckou loď typu Cubikon.
    Je to móc složité. a ještě x1 s pomocníky od vertexe.o_Oo_Oo_O
     
  10. pecko

    pecko User

    :) s x1 :) ty si mi riadny x1 skus ich dat 3500 preboha nie jedneho to ti mozem aj ja skopirovat
     
  11. viper63

    viper63 User

    Na cubi musíš se skupinou. Protože když odeženeš boty někdo ho naklikne dřív. Někdo ze skupiny odháňa boty druzí nakliknu cuba.
     
  12. Len keby bolo jednoduche najst tu skupinu... v dobach kedy tu skoro nikto nehra.
     
  13. pecko

    pecko User

  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - vzdy je nejake riesenie ako splnit ulohu, pokial na to sam nestacis, treba poziadat o pomoc klan alebo alianciu, pripadne niekoho na chate. Samozrejme dobre je pustit si ulohu na hracov a strielat hracov do ulohy a potom aj cubu ;) Tiez som to tak robil a usetril muni za strielanie cuby. Dalsie otazky ohladne uloh smeruj do diskusie na to vytvorenej: Diskusia: Nový systém úloh (NYX)

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.