Uloha

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Baxdeaf, 16/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Baxdeaf

    Baxdeaf User

    Caute pomoze mi prosim niekto?Neviem prejst 7 misiu "Kry sa!" to prve zadanie,mam tam vybavit jeden zo slotov v Standardna lista predmetom MCB-50,uz som skusal vsetko a nic my nejde,prosim ak niekto vie o co ide nech sa ozve.
     
  2. CwoOok

    CwoOok User

    Zdar,
    tak pokud si vzpomínám, tak s tím jsem měl taky problém. Měl jsem ještě začátečnické premko a více slotů /více řad/
    Musíš to dát do té horní ta je "standartní" ta dolní se zřejmě nepočítá,respektivě mě to neuznalo.
    Takže přetáhni do jednoho z rychlých slotů v první řadě munix3 tu zelenou MCB-50 a je to.


    Tak jsem to dohledal je to asi tato ne?
    zadání:
    Přehled:
    [​IMG]
    [​IMG]Vybav slot 4 předmětem MCB-50
    (Standardní lišta).

    [​IMG]Navštiv mapu x-2.
    [​IMG]Lordakia. 0/5
    [​IMG]Navštiv mapu x-1.
    Leť k řídícímu centru.


    Takže první řada rychlích slotů /ta je standartní/ a na 4 pozici muni. A je to.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/14
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ohladne novych uloh sa treba pytat v tejto na to urcenej diskusi: Diskusia- nový systém úloh.

    Aby to bolo prehladne a hraci si to mohli prestudovat,pretoze je tam dost vela rad a podobynch otazok a rieseni.

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.