Návrhy Úlohy - update (boss, uber)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem leonidasllLP, 23/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Brali by ste tento návrh?

  1. Áno

    25.0%
  2. Nie

    58.3%
  3. Využil by som to, niekedy

    8.3%
  4. Nevyužil by som to

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  5. Je to nanič...

    8.3%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahojte, keďže už uplynulo 7 dní od môjho predošlého návrhu, tak som premýšlal nad ďalším a znie takto:

    Je napríklad úloha zabi 200 StreuneRov.
    Za každého boss votrelca by sa ti pripočítali 2 normal StreuneRi. Takže chýbajú mí napríklad 2 NPC, zabijem jedno boss NPC a úlohu mám dokončenú, pretože mi to započíta ako 2 normal NPC.

    U UBER votrelcov by to bolo 4, takže mi chýbajú 4 NPC, zabijem jedno UBER a mám dokončenú úlohu. Myslím si, že je to fér pretože keď pri úlohe killujem aj niečo iné, (namiesto StreuneRa Boss StreuneRa) tak by sa to hodilo..
    Samozrejme funguje to len na tie isté typy NPC. nie napr. 2 kristalloni = 1 boss streuner... :)

    UPOZORNENIE! Nefunguje opačne (úloha za 1 boss kristallon, tak to nebude fungovat že zabijete 2 kristallonov... iba naopak!)

    Viem, že to možno nepochopíte ale stačí sa opýtať. Ďakujem :)

    Výhody:
    HRÁČ: Väčšia spokojnosť
    KLAN: Väčšia spokojnosť, napríklad pri plnení tažších úloh
    BP: Pravdepodobne dobrý feedback


    Nevýhody:
    HRÁČ: Nevidím žiadne
    KLAN: Nevidím žiadne
    BP: Programovanie
     
    Naposledy upraveno: 24/5/14
  2. To by potom rovnou mohli zrušit uber mapu a boss vetřelce nemyslíš? Podle mě celkem zbytečný návrh. Chápu že některá npc se špatně hledají ale má to účel :).
     
  3. Ja viem len keď už náhodou zabíjam boss npc toho istéhot ypu tak nech to má aspoň nejký účel :D Ale nevadí beriem aj kritiku :) aj tak viem že to neprejde :D
     
  4. SauronL

    SauronL User

    no není to špatný návrh, ale boss je boss a uber je uber :confused:
    když máš za úkol např "zabij 1 boss kristallon" , zabiješ 2 kristalony a máš to hotové? sice by to zjednodušilo hru ale jak už předchozí autor řekl tak by "rovnou mohli zrušit uber mapu" :eek: a nemyslím si že by se to ujalo
     
  5. Nie platilo by to opačne... Nebolo by to že 1 boss kristalloni, zabiješ 2 normalky a máš hotové... funguje iba napr. zabi 2 kristallonov, zabiješ jedného a máš úlohu, tak som to myslel :)
     
  6. No když to myslíš naopak tak mi to postrádá logiku :D, přeci jen rychleji sundám dva kristallony než jednoho boss, alespoň u mě tomu tak je :D.
     
    SauronL tohle ocenil(a).
  7. SauronL

    SauronL User

    Souhlasím s přechozím autorem , na co střílet bosse za 2 když mužeš sundat 2 normal a rychleji :p
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Este by to davalo zmysel v tom,ze su aj slabsi hraci,ktori nemaju na boss kristalon,ci niektore uber NPC a preto by mohli strielat klasicke NPC,ale viacej.No ak to ma platit opacne,tak to je fakt onicom.Toto nema sancu prejst proste :rolleyes:
    Inak v tom hlasovani mas dve negativne moznosti:Nie a Je to na nic.Keby tam bolo: nie a napiste preco,to by som pochopil,ale takto :/
     
  9. Drift1

    Drift1 User

    Já se ještě teď divím..:D..je fakt že by mohly na mapě 4-5 nějaký procento těch uber a boss vetřelcu kvuli těm ukolum ale na druhou stranu stále existuje pravidlo jako na normálních mapách...čím víc hráču na mapě tím víc vetřelcu...aby se ale po sestřelení zdvojily do odměny je moc jednoduchý...
     
  10. Co pokud máš zaplou úlohu na Boss/Uber a normal NPC zároveň? Kam se sestřelené NPC započítá?
     
  11. NPC sa započíta na NPC ktore je zostrelene takže keď máš úlohu na UBER, BOSS a Normal a zabiješ boss tak ide k boss
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.