ulohy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem DoLaR69, 14/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. DoLaR69

    DoLaR69 User

    Ahoj.Vyber uloh v hlavnom poli sa mi pačil viac.Prečo:napr.mam pomalu lod stojim na mape 2-2/2 port kym sa dostanem k informačnemu portu cca.2 minutky dalej kym vyberem si zponuky nejaku ulohu dalšia minutka,za 10dni je to cca.30 minut ked mam zakupeny booster už som ukrateny o 30 min využitia boosteru.pre milionarov je to maličkost.Pre začinajucich je to dost.Dik za pochopenie.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No plati to pre vsetkych hracov rovnako.Vyberat ulohy by si musel aj v tom systeme ako to bolo predtym,akurat ta cesta hore dole,ale nie je to nic hrozne si myslim.Tato tema je skor ako spominanie za starym systemom prijmania uloh,ale ten uz nebude,zvykajte si na novy.Nepride mi toto ako tema na diskusia,takze uzatvaram,kedze nie je o com diskutovat,len sa prisposobit.

    Uzatvorene,LOCK!
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Je to novinka od BP,kterým hlavně jde o to,aby hráči více létali.Ted se musíš prolétnout po mapě k Nyxu a vybrat si daný úkol.Pro mě je to plus ,co se týče hry.
    Jinak když se ti nechce létat,kup si další hangár,vlož do ní třeba Fénixe a měj ho na základně a máš po lítání.
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.