Ultra-Mask označení

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Alagesias, 19/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Alagesias

    Alagesias User

    Zdravím,
    Jak funguje Ultra-Mask? Měl jsem za to, že to člověka zamaskuje tak "dokonale" (viz popisek u schopnosti), že není možný ho nakliknout, ale nějakýmu borcovi se to teď povedlo?
     
  2. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Na to ti mužu říct jen to že to asi nebyl hráč co hraje moc poctivě...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Ale kdeze take veci v tejto hre niesu.Bud mas zly internet alebo pocitac.
     
  4. Alagesias

    Alagesias User

    Nevim, on mi oznámil, ze je to pry lety praxe :D
     
  5. Alagesias. To, že použiješ ultra-maskovanie neznamená, že hráč ťa nemôže nakliknúť. Je pravda, že ťa nie je vidieť na minimape. Ale môže sa stať, že aj napriek tomu ťa naklikne (je tu určitá šanca, že ak niekto bude klikať zbesilo po mape tak ho naklikne) ;)...... Druhá vec, ako už spomínal ddavidd11... mohol ten hráč používať určité ˝nadprirodzené schopnosti˝.... Toď môj názor, ale kľudne sa nechám opraviť a poučiť.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. jaritko

    jaritko User

    Alagesias, nezobral si náhodou boxík? Pretože to ti zruší schopnosť.
     
    19k6 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Alagesias

    Alagesias User

    Je to možný, sbíral jsem je zrovna na 4-2, tak to bude asi tím...
     
  8. 19k6

    19k6 User

    No neviem, v popise schopnosti je jasne napísané "nikdo tě nebude moci zaměřit" čiže podla mňa to znamená len to že si zobral boxík a tým si prišiel o "ultra-maskovanie".

    EDIT:
    [​IMG]
    Tu máš informácie o tej abilitke, hádam nemusím prekladať, základná škola ^^
     
    Mamina71 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Hrac sam napisal, ze zbieral boxiky a ako nahle zoberies v ultra masku boxik, tak ta odmaskuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. =Marvin=

    =Marvin= User

    Spearhead v ultramasku nejde nakliknout, i kdyby hráč, snažící se nakliknout, věděl přesnou pozici kde se spírka v ultramasku nachází.

    Má autor tedy ještě nějaké otázky k tématu nebo můžeme považovat za vyřešené?
     
    Imperátor[CZ1] a -baghira2- tohle ocenili.
  11. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    S tím teda nesouhlasím, vícekrát se mi stalo že mě náhodně v ultramasku naklikli. I já jsem někdy naklik hráče v ultramasku aniž bych ho viděl na minimapě.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. =Marvin=

    =Marvin= User

    *Firefox1* tak vyzkoušej, domluv se s někým ať vezme spírku, hodí si ultramask a zkus ho nakliknout. Dej vědět jak to dopadlo. :)
     
  13. ultra mask je preci ze nejsi videt ani na minimape tak protihrac nemuze vedet ze tam nekdo je ale nahodne ho muzes kliknout ale opravdu nahodne a ten co ti napsal leta praxe je uplna blbost
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Před nějakou dobou to šlo ho nakliknout náhodně i když nebyl na minimapě vidět a proto jsem strčil Speára do hangáru a nelítal jsem s ním.
    =Marvin= máš pravdu, zkoušel jsem to - už to opravili a teď už to funguje jak má - nejde nakliknout v ultramasku a dokonce zmizíš i ze skupky
     
    ♠»Game®«♠, tomcat8 a -baghira2- tohle ocenili.
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Prave som to odskusal a je to tak. Spearhead nie len, ze zmizne z minimapy, ale ani nejde nakliknut. V skupine som ho stale mal, aj ked som ho nevidel a nevedel nakliknut.
    Ak by boli este otazky, tak ich smerujte do diskusie na to urcenej: Diskuze: Lodě a designy

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.