ultramask bug???

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™, 18/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahoj již několikrát jsem pozoroval tuto chybu
    nevím přesně jestly to je chyba.
    letěl jsem na spearheadě po 4-2 v ultra masku když v tom na mě začali všeci nalítat jako kdybych neměl žádnej mask nebo jen obyč...
    nevíte čím to je?
    ----------------------------------------------
    a mohli mě nakliknout,tudiž o mě museli vědět
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 18/4/15
  2. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™ a nezaútočil jsi náhodou během toho co jsi byl v ultramasku, nebo nedal JAMX, či nesebral boxík, či prostě schopnost neskončila? Já totiž žádnou chybu s maskováním spearheada nepozoruji.
     
  4. netvrdím že je to chyba
    =marvin=: nezautočil stál sem namístě a nehýbal se sbíral jen můj pet
    může to být i jiná věc,ale nebudu ji říkat protože vím co se stane když napíšu pravdu :)
    už se mi to stalo mnohokrát třeba že sem měl 60fps letím na sperce pod promerkem na rychlé konfě a předjede mě golík:D
    napsal sem mu šeptem že má podezřele velkou rychlost a dostal jsem ban za neoprávněné obviňování... takže nebudu radši psát co si o tom že mě klikají v ultra masku myslím
    děkuji za pochopení
     
  5. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    ►Σ•Λ•$•¥◄°°»»ΛLØИΣ™ za pravdu nikdo ban nedostane, pokud mas na mysli podpurne programy, tak jejich existenci nikdo nepopira a kazdy poctivy hrac vi ze je to svinstvo ktere nici hru. ;) Ban dostanes za obvinovani ostatnich hracu z neciste hry, protoze urazky a obvinovani jsou proti pravidlum. Vidis ten rozdil?

    Jinak FPS 60 nic nedokazuje, take mam temer neustale vysoke FPS a stejne muzu mit lagy kvuli vysoke odezve pripojeni. FPS jednoduse neni hlavni faktor, je jich spoustu, ktere mohou ovlivnit to co ve hre vidis. Ale hrac ktery o PC a internetu ma jen povrchni znalosti tomuto rozumet nebude a radeji bude za vsim videt program, at piseme co piseme. A i kdyby za tim staly nejake programy, o cemz osobne pochybuji, na *** usery je systemova kontrola, a kdyz na ne jednou system prijde, nezbyde jim nic. ;)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.