Update bonus boxikov

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Crystal, 14/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Crystal

    Crystal User

    takze dobre ako mi bolo poradene zalozim teda na danu temu vlakno :)

    takze ide o to ze mam pocit ze update bonus boxov nebol zruseny a stale bezi...

    cize % na najdene U sa zmensuju umerne casu straveneho na boxoch, cize po 4 hodinach sa U hlada tazsie ako na zaciatku

    takto to bezalo hlavne kvoli botikom lenze BP vyhlasilo ze update bol zruseny a je to zas postarom...ale kedze ja mam zosilnovac na boxy a casto zbieram na pvp s spearheadom...mam proste pocit ze to nieje pravda

    preto by som rad pocul nazory inych hracov a kompetentnych ci maju k tomu niake informcie dakujem :)
     
  2. Alagesias

    Alagesias User

    Je to už nějakou dobu, co jsem DO kdysi hrál na jiném účtu, ale myslim si, že rozhodně padá víc Uridia, než dříve, kdy se bonusový boxy považovali za "odpad".
     
  3. Crystal

    Crystal User

    ty si ma nepochopil.... % na U je dane niako okolo 5% a tak to vzdy bolo...lenze potom prislo opatrenie proti botikom a to dane % sa po hodinach zmensovalo, BP oznamil jeho zrusenie cize by to nemalo klesat, ale ja mam pocit ze klesa stale...
     
  4. stefan.sv

    stefan.sv User

    mne sa zas zda ze dava ovela menej extra energie ako davalo niekedy:(..zas ucko dava dost si myslim ale energie nie neviem.To ze ked bolo update boxov tak poctivym hracom davalo normalne ucko nie?tak bolo niekde v oznameni prave este ze viac ho davalo asi tak...len tym nepoctivym:Ddavalo figu borovu
     
  5. Crystal

    Crystal User

    boze... nemas pravdu..... ono dava viac uridia na zaciatku prvu pol hodinu...cize po viacerych hodinach zberu sa U v boxoch zmensuje.. chapete? a toto sposoboval update boxov proti botikom

    a nie, keby si cital oznamy cele by si vedel ze tento system fungoval na vsetkych hracov, cize po hodinach zberu bolo v boxoch malo U, lenze BP ohlasil ze sa to rusi ale proste mne sa to nezda...a stefan niesom flaxac co zbiera 10 minut boxy, som elita co natom realne zaraba desattisice ucka denne...cize v dlhodobom hladisku vidim ze ten update sa nezrusil...ale nechcem sa tu stale opakovat a robit OT :)
    bol by som rad keby sa ktomu vyjadril niaky FM alebo admin. diki
     
  6. stefan.sv

    stefan.sv User

    na co tu vytvaras potom zbytocne temy??si trapny s tym ked ti mam povedat lebo nema to zmysel vobec ta tema asi tak uz sa opakujes a zbytocne aj keby bola dajaka zmena alebo nebola je sum a fuk
     
  7. Crystal

    Crystal User

    tato tema ma zmysel a vysvetlil som to uplne poriadne, to ze ty tomu nechapes je tvoj problem a laskavo sem nepis ked nevies prispiet nicim poriadnym

    nebudem sa tu stebou hadat, trapny si jedine ty, laskavo ma nenapadaj ja niesom tvoja matka tak si to vyprosim

    a ja hovorim o tomto http://sk.bigpoint.com/darkorbit/board/threads/update-bonus-boxu.223/ proste nevidim zmenu, ako keby sa nic nerusilo
     
  8. No já souhlasím s autorem tématu, podle mě to v čase klesá. Já také dost boxíkařím, pro mě je to alternativa k paladku. Uri padá na začátku dobře, ale jak se sbírá déle, tak to jde dost dolů a jsou hodiny, kdy jdu raději farmit VK, protože EE a uri skoro nepotkám. Vůbec samostatná kapitola jsou EE, kdysi jsem točil VK a při tom vpohodě nasbíral hromadu EE. Dnes jsem rád když na normálních mapách potkám 30 EE za den, to se pak není co divit, že kdo chce brány dřepí na paladku. A poslední dobou se mi i zdá,že výrazně poklesla inteligence PETky, zmateně se potuluje kolem mě, když něco chce sebrat, tak přesně ten boxík, ke kterému mířím já, 5 kolem naprosto ignoruje a pro rýpaly, mám sběrače 3 LVL, peta 14 LVL a dost radarových protokolů na to aby sbíral dál a nemotal se jen kolem mě. Nejlíp sbírá, když stojím na místě.
     
    Crystal tohle ocenil(a).
  9. baty77

    baty77 User

    stefan.sv
    jdi radši spinkat, asi jsi unavený... no jo, večerníček už skončil, tak se šupajdi umýt a spinkat ;)
     
    Crystal tohle ocenil(a).
  10. blbost,na pvp sem i 3 hodiny denně a stále si vydělám za tu hodinu +- 6000 Uri bez doublu na boxy :) rozhodně to BP upravil,prootže předtím to nepadalo vůbec a jedna výhoda je že zdvojnásobil i extra energie,takže vytáhneš z 1 boxu dokonce až 5 energií s profilem a doublama na boxy :)
     
  11. Crystal

    Crystal User

    andulka mas pravdu :) lenze ja som pisal viac ako 4 hodiny..

    prve 3 hodky aj mne to sipe v pohode 30000 s doublom ale potom to zacina klesat a dam sotva polovicu...neviem mozno je tolen moja hlupa nahoda a zda sa mi to...preto to sem pisem len zatial sa kompetentny nevyjadrili :)

    a vazne to da 5 ee z boxu ako to?

    s doublom to dava na pvp len 3 ee a ked ratam profil ten je + 20% na 5 bode cize + 0,6= 3,6 zaokruhlene 4
    ako je mozne ze da 5? :)
     
  12. Aaadio

    Aaadio User

    no záleží z čeho se těch 20% a double počíta .. třeba 20% ze 3 je 0,6 ale taky možnost že to dává 20 % ze základu, čili 0.2
     
  13. Ja mám , profil, peta a dvojnásobok a za hodinu mám 10-13k uček, nevim či to tak má byť abo nie, a väčšina boxikarov u nás tak ma, niekto vravel že má 22k ale to klamal to ani nejde.
     
  14. duogamers

    duogamers User

    Koukej, jestliže byl tento systém zase obnoven, tak je to je kvůli dalším boterům. Když se podíváš o den dozadu, tak se není čemu divit, zase zablokovaly 1100 hráčů. Ale osobně si myslím, že když řekli, že to zrušili, tak to zrušili. Zase nemůžete chtít tolik moc uridia z boxů :)
     
  15. Korben

    Korben User

    Crystal My sa prakticky nemáme k čomu vyjadriť. Máme len tie informácie, na ktoré si sem vložil aj link. Teda že update bolo zrušené. Vyjadriť tu môžeme len prípadné naše poznatky. Osobne som nikdy nedokázal tak dlho, v kuse zbierať boxy, tak že ti tvoju teóriu nemôžem potvrdiť. Jediné čo som si všimol je že sa mi práve zdá, že sa tam častejšie začalo objavovať uridium ako pred update.
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Má autor ešte niečo k tomu?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.