Návrhy Update "Invaze"

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem †JĂИ616††ĂИTRĂX†No4™, 9/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Líbil by se vám update invaze ?

  1. Ano

    56 hlasy(ů)
    90.3%
  2. Ne

    6 hlasy(ů)
    9.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý večer, přeji všem přítomným...

    ... dnes jsem se podíval po dlouhé době do invazní brány, a řekl jsem si, že by vylepšení hráčům (možná i BP) pomohlo.

    Jelikož tato hra začíná být více a více nákladnější, tak by všechny eventy (Crazy cubikoni, ice meteoridy, referee boti) měli být výdělečné, neboť jsou max 2 hodiny za den.

    Doufám, že víte, že při Invazi je i žebříček nejaktivnějších hráčů Invaze, který je naprosto zbytečný.

    Možné zavedení odměn pro ty hráče, kteří se na žebříčku ocitnou, v podobě Uridia, UCB-100 atd. ... jako v případě Scoremageddonu, ale klidně menší, neboť to není lov hráčů, který je ve hře důležitější a chvályhodnější.

    A navíc → například zvětšení odměny za npc. Kdysi jsem si myslíval, že Invaze je lepší v tom, že za NPC jsou lepší odměny, to jsem se asi šeredně mýlil.

    Pozitivum: Hráči by si lépe vydělávali, užili si kopec srandy, zúčastňovali se tady toho eventu ve větším počtu a BP by neztrácelo hráče.

    Promyslete to.

    Děkuji
     
    bhagira22, -baghira2- a [flav] tohle ocenili.
  2. O podobné věci už jsem také dávno přemýšlel. Invaze je nezajímavá. Když do ní jdu, tak se většinou zoufle nudím a to i když ji točím. Nejen že souhlasím s lepšími odměnami, ale pozměnil bych i druhy NPC, pořadí NPC. Prostě zatraktivnit, aby tato brána byla zajímavá a vždy něčím překvapila Hodně mi vadí, že se NPC v invazi často opakují a co si pamatuji jsou tam často převážně piráti ze skupinovky. Přitom na celém Orbitě je nespočet NPC, které by mohly v invazi být. Můj názor.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. ja by som tam dal NPC z brany hades
     
  4. SauronL

    SauronL User

    Já chci svoje kucurbia zpět -_- . jak před lety . Teďka je to nudný event s piráty za nic . Možná tak na levelování letounů

    za mě +1
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Sentiero

    Sentiero User

    Já jsem pro jakoukoli změnu k lepšímu :D

    Je pravda, že poslední dobou do invazky moc lidí nechodí a tímto by se možná stala žádánější. Když už se invazka jednou zavedla, tak je škoda že to tak upadlo a nevyužívá se. Čemuž se ani nedivím, protože odměny jsou malé a NPC a pořádi vln nudný. Chtělo by to větší motivaci, tak aby tam hráči chodili...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

    Jsem pro..jen ne kucurbia..npc které uklízí hráče s dmg 200 tisíc a výše je pak o ničem..
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Nevíte náhodou jestli už se na té invazi trochu pracuje, protože už by s tím chtělo něco dělat je to fakt katastrofa na cz2 už tam nikdo nechodí :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Chceme zpátky kucurbia! Máš moje ano s těmi odměnami a tak, je to dobrá motivace pro hráče už jen do té brány jít, protože piráti jsou nudní, to nikoho nebaví. Ještě si pamatuju jak se čekali rady na kucuribiové invaze protože se tam dalo dobře vydělat a kucurbia kroužila kolem mapy a nezgroupovala se ve středu jako piráti tak, že instakillnou příchozí hráče.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Souhlasím, ale zakázal bych na invazi střílet vlastní firmu, jakmile by za to byla nějaká odměna, silnější hráči by se okamžitě začali zbavovat těch slabších, nebo jim při nejmenším krást NPC.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.