Oznámení Update na vlnu banov

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Po našej poslednej vlne banu sme dostali veľa sťažností od hráčov, ktorí hovorili, že sú nevinní a že nezneužili Mesačný Deluxne kalendár.
  Preverovali sme to a tu sú fakty:
  • Hráči, ktorí boli potrestaní, mohli byť identifikovaní za použitie bugu.
  • V niektorých ďalších preverovaniach sme však zistili, že došlo aj k trestom pre hráčov, ktorí vykonali iba menší počet zneužitia, a myslíme si, že to mohli použiť neúmyselne (veríme v dobro v človeku).
  • Avšak títo hráči spustili našu detekciu zneužitia, aj keď k nej došlo neúmyselne. Ale na znak dobrej vôle sme ochotní zmeniť naše rozhodnutie ohľadne zabanovania týchto hráčov.

  Preto plánujeme zrušiť bany týchto hráčov a vrátiť im odmeny, ktoré obdržali z mesačného Deluxe kalendára. Táto akcia sa uskutoční v priebehu nasledujúcich hodín. Taktiež sme sa rozhodli dať týmto hráčom 1 týždeň prémium a 1 týždeň zľavu ako gesto dobrej vôle. Obdržanie však bude trvať pravdepodobne do konca týždňa, pretože tento druh pripísania vykoná náš platobný tím.
  Pracujeme tiež na opatreniach, ktoré podnikneme proti hráčom, ktorí využili chybu v misiách, ďalšie informácie budú čoskoro nasledovať.

  Váš Darkorbit Tím
   
  zdarec1234 tohle ocenil(a).
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Ako sme už oznámili pred niekoľkými dňami, vykonali sme vlnu banom s trvalým banom všetkých tých hráčskych účtov, ktoré boli identifikované pomocou chyby duplikácie úloh na získanie nadmerných niekoľkonásobných odmien. Vieme, že túto chybu využilo aj veľa ďalších hráčov, ale iba do istej miery. V tomto okamihu potrestáme ťažkých exploiterov permanentným banom účtu. Všetky možné existujúce predplatné týchto účtov ukončí náš platobný tím čo najskôr. Rovnako sme zabanovali hráčske účty, ktoré využívali exploity z mesačného rebríčka a veľmi skoro rozdáme odmeny za mesačné rebríček.
  V prípade akýchkoľvek otázok kontaktujte náš tím podpory.

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.