Upgrady

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem │♥Besster♥│, 24/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,dělal jsem upgrady skoro všechny na 4lvl a nedalo mi to víc štítů a mám štíty v letounech.Jak,to?
     
  2. Crystal

    Crystal User

  3. Tak já se díval kolik mám a čekal o kolik se to zvedne a nic to nedalo:(( Nevím co s tím
     
  4. Zeus

    Zeus Guest

    To není možné,vyčisti si počítač a zkus to ještě jednou,ok??
     
  5. Hotovo a pořád mám stejně,jak je to možný?
     
  6. Korben

    Korben User

    Hľadáš služby nejakej vešteckej spoločnosti , alebo nám sem dáš aj ID ?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  8. Po nabehnuti upgradu na 100% si ho aj ukoncil, cize aktivoval?
     
  9. Besster , můžeš sem napsat, kolik štítů jsi upgradoval? a z jakého levelu?
    Dále kliknul jsi po upgradu na ten štít, aby se ten upgrade aktivoval?
    Pokud jsi upgradoval z levelu 3 na level 4 a aktivoval jsi, neopravoval jsi letouny?
    Jinak je potřeba si uvědomit, že jeden upgrade na štítu přidá v základu 100 bodů.
     
  10. Kubino

    Kubino Guest

    Vyčkáme si či sa ozve autor, jeho reakcia je v tomto bode podstatná.
     
  11. zdravim vcera som vylepsoval ale niako to nevidim ani stit ani lasery vzlepsilo mi 4 stiti a 15 laserov a mam jednu stihacku na 5 levely opravenu pred upgred.
     
  12. Kubino

    Kubino Guest

    Počkať ako že to nevidíš na mape? Tak ono si treba naštudovať koľko upgrade pridáva a potom to možno pochopíš, prečo sa ti zdá, že to nevidíš :)
     
  13. no tak ze mal som stit 546 750 a teraz 485 727 klesol a na laseroch menej o 500
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Tak to nemáš to isté čo si mal predtým, treba si pozrieť boostre, design, designy na dronoch, formáciu na ktorej lietaš a podobne. Taktiež či si nedával upgradované predmety z dronov do lode. Vo FAQ máš tabuľky na výpočet štítu a DMG, oni ti povedia koľko máš mať.
     
  15. je to ok dik za odpoved
     
  16. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.