Uplatnění Voucheru - Nic se nestalo.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .•Nuparu•.†CZ†[7R]™, 21/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,


    chtěl bych se zeptat z jakého důvodu se nic neudálo po uplatnění voucheru. Který mi došel na mail 3.2. 2014 podle všech informací se měla dostat loď Spearhead. Bohužel nic takového se nestalo, vše zůstalo při starém. V deníku se kód připsal jako kladně použitý.

    Děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    No ja mam za to,ze tieto kody maju obmedzenu platnost a preto ti nemusela byt odmena tym padom pripisana.Navyse si ani svoje ID neudal a to chces nieco riesit.
     
  3. Korben

    Korben User

    Jednoducho si kód uplatnil už neskoro a tak ti to nič nedalo.
     
  4. Proč se tedy aktivoval ? Omlouvám se ID : 21754169

    Zkrátka, když se aktivoval musel něco poskytnout.
     
  5. Spartakus

    Spartakus User

    Nemáš loď uloženou v zásobníku lodí?
     
  6. Ne, právě proto píši.
     
  7. Korben

    Korben User

    Kód sa ti mohol uplatniť, ale ak už v systéme nieje aktívna odmena , tak už nič nedostaneš.
     
  8. Dá se zjistit do kdy kód platil ?
     
  9. Korben

    Korben User

    Myslím že ten kód platil nejakých 7 dní.
     
  10. Dobře, a přesněji ? Než slova " myslím ; doufám; asi; snad " ?
     
  11. Korben

    Korben User

  12. Spartakus

    Spartakus User

    Já si prostě 1x za 2 dny kontroluji e-mail a pokud tam najdu kód, tak ho hned použiji. :) Nebo se to dá zjistit na chatu, protože tam se to dost často řeší, když zrovna nějaký kód je. Občas se kódy řeší i tady na fóru, kde jsem pečenej vařenej. :D Prostě si častěji kontroluj e-maily a nestane se, že by ti kód propadnul. :)
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  14. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.
    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.