Oznámení Úprava cen v turecké platební sekci

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 15/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj Piloti!

  Rádi bychom tě informovali o úpravě cen, ke které brzy dojde ve hře Darkorbit.

  Jak jistě víš, hra Darkobit nabízí řadu platebních metod v mnoha různých zemích. Ceny v naší platební sekci se liší podle ekonomické situace v různých zemích. To může být způsobeno směnnými kurzy, protože každá země používá svou vlastní měnu. Při nákupu herních předmětů je tedy cena pomocí směnných kurzů převedena z původní měny vývojářů na měnu platnou v konkrétní zemi nákupu. A tento přepočet může vést k rozdílům v cenách.

  V různých zemích jsou samozřejmě různé životní náklady, což ovlivňuje, kolik si lidé mohou dovolit utrácet za nákupy ve hrách. Kromě toho se v jednotlivých zemích mohou lišit ekonomické podmínky, daňové povinnosti a předpisy. V důsledku toho jsou hráčům v různých zemích účtovány různé ceny a v některých případech byla možnost využití takových nízkých cen vážně zneužita.

  V posledních měsících se také v některých zemích výrazně změnila ekonomická situace. Proto musíme upravit naše ceny tak, aby všechny tyto faktory odrážely. Nyní se tedy snažíme vytvořit spravedlivější cenovou strukturu a herní prostředí pro všechny naše hráče.

  Co se mění?
  Abychom udrželi krok s probíhajícími ekonomickými změnami, rozhodli jsme se upravit ceny v naší turecké platební sekci. Naše rozhodnutí o stanovení nových cen vychází z toho, kolik hráči platí za zboží a služby, které nakupují či využívají. To zahrnuje ukazatele, jako je parita kupní síly a indexy spotřebitelských cen, které pomáhají porovnávat ceny a náklady v různých hospodářských odvětvích.

  Upravené ceny pro tureckou platební sekci vstoupí v platnost 15. 1. 2024.

  Prosíme tě v této záležitosti o pochopení. Snažíme se zajistit, aby se změny cen projevily ve zlepšení kvality herního zážitku.

  Děkujeme našim hráčům za jejich věrnost i zpětnou vazbu, nápady a náměty, které neustále sdílíme s herním týmem. Tyto příspěvky jsou pro úspěch celé hry naprosto zásadní a velmi si vážíme všech konstruktivních názorů.

  Tak neváhej a zanech nám své nápady či připomínky zde: Diskusia: Úprava cien v tureckej platobnej sekcii

  Váš Darkorbit Tím
   
  Platan a Tess tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.