úprava lokátoru nebo nový lokátor

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem D-R-E-A-M-E-R, 27/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jen mě napadlo trochu usnadnit hru. Ne jen pro mě ale určitě by to využilo více hráčů. Asi všichni dobře známe situaci kdy např. na uberce nebo i jinde máme úkoly na více NPC. Hlavně zmiňuji uber mapu protože tam se nejvíce hledá. Máme např 2 a více úkolů ale lokátor dokáže hledat jen 1 druh NPC. Nebylo by na škodu to rozšířit na 2 druhy. Třeba jen změnit původní lokátor nebo do hry přidat úplně nový. Určitě by to využilo dost hráčů a hru by to usnadnilo.

    mínusy ---
    - snad jen trochu programování

    plusy +++
    + snadnější vyhledávání
    + spokojenost hráčů
    + zkrácení časů trávených při úkolech
     
  2. Uranos

    Uranos User

    dobrý nápad bolo by dobre aby to hľadalo viac npc ako len 1 ale ešte sem pridaj hlasovanie
     
  3. Chtěl jsem to upravit a přidat anketu, ale bohužel mi to nejde
     
  4. Super nápad, líbí se mi. Nicméně já bych to spíše než jako úpravu starého mechanismu viděl jako nový Kombo-Mechanismus, pomocí kterého by šlo v jednu chvíli hledat více druhů vetřelců (Například Úroveň 1 - 2 vetřelci, úroveň 2 - 3 vetřelci a úroveň 3 - 5 vetřelců).

    Stejně kdo používá hlavu, tak si (až na pár vyjímek, kde to nehraje roli) nekupuje jiné mechanismy než úroveň 3)

    Jinak by to chtělo tu anketu přidat. Jestli ti nejde přidat přes úpravu, tak popros nějakého MODa, třeba ti jí přidá .. ale podle mě by to mělo jít, když si úpravu přepneš na kompletní editor :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.