Návrhy Úprava poslední vlny brány Zeta

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sandy_Rivers, 27/11/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Jste pro zavední této úpravy?

  1. Ano

    9 hlasy(ů)
    15.0%
  2. Ano (pouze v případě restartu)

    6 hlasy(ů)
    10.0%
  3. Je mi to jedno / nevím

    3 hlasy(ů)
    5.0%
  4. Ne

    42 hlasy(ů)
    70.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dneska jsem dělal bránu Zeta a těsně před koncem jsem u Devourera naschvál křupl, protože jsem zapomněl na booster. Jak ale víte, tak poslední vlnu v Zetě děláte vždy od začátku. Tak jsem tam skočil znovu a po tom, co mi tam vylétli kristallini, tak proběhl restart. No nevadí, naloguju se a celý proces už potřetí od začátku. Mně osobně to zas až tolik nevadilo, ale pro některé začátečníky to může být frustrující.

    Můj návrh tedy spočívá v tom, že by se poslední vlna upravila tak, že jakmile byste křupli, tak byste:
    a) pokračovali tam, kde jste skončili
    b) pokračovali tam, kde jste skončili (pouze v případě restartu)

    1. Jaka pozitiva z toho pro hrace/klan/BP plynou - spokojenost / méně frustrace slabších hráčů
    2. Jaky to bude mit dopad na vyvazenost hry a hratelnost - téměř žádný
    3. Jaka negativa z toho pro hrace/klan/BP plynou - programování
     
  2. Hm, nesouhlasim, z jednoho prostyho duvodu - pro mne osobne jsou uberzviratka lezouci z devourera zdrojem boosteru, klidne bych je zabijela i 10x, kdyby to slo :)
     
    bhagira22, -baghira2- a PetriCZech™ tohle ocenili.
  3. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Myslím, že to není nutné. Zeta není tak těžká ani pro začátečníky aby se z ní flustrovali :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. A já se tě zeptám: Proč jenom v poslední vlně? proč jenom v Zetě? Proč tohle neudělat všude? Dovedu si představit horší vlny v jiných branách, kde mi mě takové rupnutí štvalo víc. :) Je špatné dělat nesystémové úpravy. Já chápu, že je nepříjemné rupnout a dělat některé vlny znovu od začátku, nicméně restart se hlásí kolik? 30 minut předem?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. PetriCZech™ pokud dobře vím, tak v každé bráně to je tak, že když křupneš, tak se ti ty NPC, které už jsi sestřelil, neobjeví. Jen se vypíše daná vlna, ale NPC již znovu nenaskočí. Kromě téhle. Rozhodně to nechápej tak, že by třeba ty NPC měli polovinu životů, když jsi do ně házel kamikaze nebo je střílel. Prostě a jednoduše by se jen sestřelená NPC už znovu neobjevila. Tak jako v jiných branách / vlnách Zety.
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    Tak ta posledna vlna je dost vtipna, mne sa raz podarilo puknut devouvera v tej istej sekunde ked z neho vyleteli kristaliny a na moje prekvapenie sa zeta ukoncila aj ked v nej boli stale kristaliny. :D

    Kazdopadne zeta je lahucka aj pre slabych hracov, u nas v klane ju robila jedna baba s 6 flaxami a dala ju. Nemyslim, ze toto niekomu vadi, skor naopak, kazdy si rad zostreli par npc navyse.
     
    bhagira22, -baghira2- a Little_Tali tohle ocenili.
  7. Za mě ne.. z prostého duvodu... Už to takto funguje X let a nevidím duvod to měnit, je to i tak dost lehká brána. :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Stastnej

    Stastnej User

    2. Jaky to bude mít dopad na vyváženost hry a hratelnost - téměř žádný

    Jsi nepomyslel na nejlepší časy brány. Ten port by tě stál nejmíň 1 minutu. To by je jako smazali?:eek::D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Dal jsem ne i kdyz me je to asi jedno,ja uz kristalinky v zete nevydel dlouho. Vetsinou koncim saimonama,:D.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. keby bolo na mne, by som pridal do poslednej vlny nejake npc... :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Hlasování vypadá vcelku jasně proti, takže můžete LOCK.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.