Návrhy uprava u tech factory

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem thekikoplayer, 24/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

cheli bi ste to v hre?

  1. ano

    5 hlasy(ů)
    33.3%
  2. nie

    10 hlasy(ů)
    66.7%
  3. ano ALE iba z malu upravou (napis do komentarov)

    0 hlasy(ů)
    0.0%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahojte mal som dlho taki napad ze dat do tech factory nieco take ake je v tom obchode
    asi kazdi kto toto cita pozna ten pocit ked ide nieco virobit v tech factory napriklad bojoveho opravara na klanove vojni alebo zameriavac rakiet na uberNPC a take veci tak preto som vitvoril tento navrch a vizeralo bi to nejako takto(ked nevidite fotku tak napiste do komentarov upravim to abi ste videli):
    [​IMG]
    a ano ten pet v lavo dole tam nepatri lebo toto neni navrch na tech pre peta
    a tie biele veci si nevsimajte
    a ano zabudol som prepisat 2H na 4H
    a cim viac bi niekto chel postavit tim viac bi to stalo
    tento navrh bi bol hlavne dobri pre zberacov techu ako som ja :D(vzdi maju velku zasobu techu)
    premium clenovia bi mali o polovicu menej casu na virabanie techu (2zameriavace rakiet=2H)

    otazki a odpovede:
    otazka:naco bi to bolo dobre?
    odpoved: pre hracov bi to bolo dobre s tim opravarom abi utiekli lovcom ale nie kazdi ma dost Uridia
    otazka: preco si nevimislel take abi to bolo ako v GG?
    opoved:ked ches 30 opravarov naco bi si si virabal 100? sak v GG je to dobre ale nemozes si vibrat ze kolko presne ches napriklad: mas 27EE ale neches minut U a neches klikat tak bi si si napisal ze 27 kliknuti ale nemozes takze si to musis viklikat po 10kach


    a teraz + a - a oplivnenie hry

    +pre hracov lovcom bi sa to uplne pacilo a uridiovi hraci bi si mohli dat na 50 a mali bi hned
    50 nemuseli bi klikat
    +pre klani vecsia sanca na vihru kvoli velkim zasobam stitu a opravarov
    +pre BP kedze uridiovi hraci bi si to kupovali tak bi minali viac penazi na sms a take veci
    a BP bi zarobilo

    -pre hracov viac nicenia novacikov kvoli viac techu ktori budu mat full elite
    -pre klani vecsia sanca na vihru=pre druhih mensia takze serveri bi boli uplne plne vojni
    -pre BP programovianie ako vzdi ale nektori hraci bi utekali hrat ine hry lebo lovci bi ich pukali
    ako nic

    oplivnenie hry: stredne-male
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    Vôbec ti nerozumiem...a tá gramatika :eek:
     
    bhagira22, -baghira2- a Foяmi tohle ocenili.
  3. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Ať čtu jak čtu, pořád mi nejde do hlavy, co tím chtěl básník říci... Raději se věnuj rodnému jazyku, škole a méně hraní, rozhodně Ti to prospěje.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Spartakus

    Spartakus User

    Taky nějak don´t speak... Slovenština není moje silná stránka, ale normálně jí pochopím. Tady nechápu o co jde. Ani Google překladač se nechytá.
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
  5. Sentiero

    Sentiero User

    thekikoplayer zkus na tom návrhu zapracovat a napsat to tak, abychom tomu porozuměli + pozor na y/i. Možná jsi to myslel dobře, ale z toho co jsi napsal nejde poznat v čem návrh spočívá :).

    Jde vidět že ses snažil, ale je tu jedno velké ale...Pokud můžu radit, v tom příspěvku nic neupravuj, nech to jak to je a napiš ten návrh do novýho postu.
    Než to začneš psát, tak nad tím popřemýšlej a napiš to postupně tak aby to bylo pochopitelný. My nejsme zasvěceni do toho návrhu,takže vůbec nevíme nad čím jsi to uvažoval, proto to musíš vysvětlit a napsat tak, aby hráči pochopili o čem je řeč ;).


    Hned ako jsem uviděla ten obrázok,tak jsem přemýšlela co to je za rachejtli vedle toho oprav. robota, že bys chtěl takto slavit Nový rok ? No to asi ne, jsem si říkala, na druhý pohled to vypadalo jako sáček s rybičkama, ale na petku bych to teda netipovala :D
     
    Naposledy upraveno: 24/12/14
    bhagira22, -baghira2- a -HeJkO33- tohle ocenili.
  6. Drift1

    Drift1 User

    Nééé..moje oči..už takhle jsem je měl vybité od šílených pohledu veřejnosti ale teď jsem došel o zrak uplně...ty písmenka cítím až v krku...proč mi to děláte?...já jsem hodný,milý..poslouchám,nekradu..chci se stát knězem...
     
  7. »vojta«

    »vojta« User

    návrh spočívá v tom, že by se ve factory před zahájením výroby/okamžitým nákupem dalo navolit, kolik předmětů se vyrobí, jako je tomu např. v obchodě při koupi předmětů. chápu to správně?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. MartyCZ2

    MartyCZ2 User

    Noo když sem si to asi po 10 přečetl, tak bych to taky tak chápal. Pokud by to tak bylo, tak to není až zas tak špatný nápad, možná se do budoucna uskuteční. Ale i tak je to jenom "něco navíc"...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.