Návrhy Úprava získávání modulů z beden

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Spartakus, 24/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Souhlasíte s návrhem

  1. Ano.

    36 hlasy(ů)
    81.8%
  2. Ne.

    8 hlasy(ů)
    18.2%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    O co by šlo? Nevím jak Vás, ale mě už štve, že mám v inventáři hromady modulů k bitevním stanicím. Pokaždé, když sbírám bedny tak mi jich padne několik.
    Spousta hráčů v klanech nelétá a tudíž je takový modul ztráta klíče.


    Řešení? Každý hráč by mohl získat z beden maximálně 3 kusy jednotlivých modulů. Pokud by potřeboval další mohl by si ho vydražit.
    Říká se, že to co padá z beden je náhodné, ale jak víme není to úplně pravda... Apis a Zeus jsou toho důkazem. Pokud má někdo v inventáři postavenou druhou stíhačku, další dílky mu nepadají a systém ,,vylosuje jinou odměnu. S moduly a deflektory bych to udělal stejně.

    + pro hráče: Úspora klíčů.
    + pro BP: Asi nic, možná spokojenější hráči.
    + pro klany: Asi taky nic.

    -pro hráče: Pokud by chtěl víc jak 3 ks modulů musel by je dražit, i když v aukcích jsou za pakatel.
    -pro BP: Programování.
    - klany: To samé co hráči.


    Dopad na hru: Minimální.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Nápad je to dobrý a za mě určitě ano. Nejsem zrovna dvakrát nadšený , když mi padne modul , který vůbec nepotřebuji . Pěkný nápad :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. jisap123

    jisap123 User

    Bych to spíše omezil tak, že by si hráč mohl někde zaškrtnout: Moduly "ano", nebo "ne", nebo možná, že by ti to poprvé dalo např. modul opravy, který už po druhý nedostaneš.
    Ono hráči si totiž mohou "rozmyslet" že v klanu lítat budou...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. To sem môže prísť napísať nejaký nahnevaný nováčik aj toto:
    Alebo to sem prídem napísať ja o rok keď budem mat vo všetkych hangároch full lf4 :D

    no v skratke je to to isté, čo tento návrh a je to BLBOSŤ. Modul je obyčajná odmena a neverím že by ju BP obmedzoval. Keby sa mala obmedziť tak tiež by musela byť buď drahá ako 9/10 letoun alebo by musel mať modul obmedzený počet dielikov, ale obmedzený počet modulov..? Ty si si už nazbieral moduly možno na 10 staníc, ale napr. ja ešte nemám moduly ani na tri.. Takže je to len pre tvoj prospech a nie pre prospech hry.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. lamiX

    lamiX User

    Je to pro prospěch hráčů bez klanu a ne pro prospěch klanů. Však klany už mají dost výhod tak proč jim to trochu neztížit
     
  6. Polas

    Polas User

    Udělal bych to jak u apise a zeuse když už máš postavený druhý tak dílky nepadají a padá místo něj něco jiného modulů mám mraky a nikdy jsem základnu nepostavil.Tak bych to bral aby neměl 10 i více stejných modulů.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. PaiMei

    PaiMei User

    No, já bych v tomto případě byl opatrný. Ono je to stejné jako lf3, taky jich mám asi 80 a stále padají. Na druhou stranu mě to jako hráče, který je schopen postavit deset stanic taky trochu štve.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. -Neptun-

    -Neptun- User

    Dávám určitě ANO.Také mě to pěkně štve.Mám jich přes 70(padá to každou chvíli) a stanice stejně nestavím...je to ztráta času to hlídat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.