upravenie schopnosti JAMX u spearheada

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *UNSEEN*THREAT*, 31/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Chcete tento návrh v hre ?

  1. ano

    38.5%
  2. ne/nie

    61.5%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím tento návrh je o upravení jednej shopnosti u class lode SPEARHEADA konkretne schopnosti ´JAMX´upraviť preto lebo táto schopnost sa dá v podstate použit len na ine skill lode,dizajny.

    Nový upravený JAMX:Okrem toho že by prerušil všetky spustené schopnosti lodi
    by táto schopnosť mala funkciu zrušiť zameranie všetkých lodí v okoli a na 2 sekundy zabrániť dalšiemu zameraniu v podstate tak isto ako EMP len nie na 3 sekundy ale na 2.Spearhead je slaba lod čo sa tíka životov tak aspon nech ma nejaku ochrannu schopnosť okrem ultracloaking ktorá sa ajtak nedaápoužit v teamfighte.

    Čiže:Schopnosť JAMX je rušivý impulz, ktorý ochromí všetky lode v okolí. Ich spustené schopnosti a zameranie lodí na teba sa prerušia.

    Požiadavka:zavedenie tohto návrhu :)

    Dopad na hru:celko táato uprava nejak veľmy neovplivni hru treba brať do úvahy že EMP ma coldown par sekund ked to JAMX niekolko minut. :)

    Negatíva: žiadne !!!

    Pozitíva: Lepšie lovenie a boj v PVP s spearheadom

    To je všetko k mômu návrhu myslím si že celkovo by to vyvážilo silu tejto lode
    tak lajkute dislajkujte comentujťe :D :)
     
    ÐΞVΛSŦΛŦΦЯ tohle ocenil(a).
  2. Tvůj návrh se mi líbí, proto hlasuji ANO .. ;)
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Já osobně jsem proti.Vadí mi,že spousta hráčů so dá spearheadu,zaštítuje,dá mask a sbírá boxíky.Je hrozně těžké ji sundat.Naklikneš jí,a za chvíli ti uletí,max dá EMP,pak ultra mask a papa.Tento tvůj návrh by jí ještě zlepšil už ted její manévrovatelnost ve hře.
    Pro mě osobně je tato lod jen pro vztek.
     
    eliasfana333 tohle ocenil(a).
  4. _KonKy_

    _KonKy_ User

    Dávám ne,je to skoro jako EMP zadadmo,nebo bych to upravil tak že po schopnosti JAMX nemužeš použít 10 vteřim mask ani ultra mask.
     
  5. Ježkovy zraky, ne. Spearhedka je i tak velice těžce sestřelitelná loď. Pokud s ní trochu umíš lítat, tak ani to EMP nepotřebuješ, já ji koupil relativně nedávno a EMP použiju tak 2 -3 x za týden. Většinou s ní zmizíš i bez EMP, nejhorší soupeř je jiný Spearhed, a já nepatřím mezi elitní hráče ale se štíty hodně přes 500 K v každé konfi a životem 180 K mi tato loď rozhodně slabá nepřipadne a za to co stojí, jsou její funkce více než přiměřené. Zkus si to otočit a zamyslet se, jak bys jako soupeř takovou loď chtěl zničit? Měla by proti tobě ne jedno EMP ale 2 (z toho jedno zadarmo).
     
    eliasfana333 tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *UNSEEN*THREAT* - za zmazanie temy,do ktorej uz prispel moderator ti udelujem ban.Pokial si si to s navrhom rozmyslel a chcel uzatvorit,tak si to mal napisat,ze moze byt navrh uzavrety,ale zmazanie temy,ked uz do nej napise moderator/admin je proti pravidlam fora.
    Precitaj si: Jak správně přispívat na forum

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.