uri za cashfor action

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄, 18/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ahj chtěl bych se zeptat jestli to vubec funguje a pripisuje protože mě náké nabídky nejdou.. je to na nic..
     
  2. Korben

    Korben User

  3. no já bych se jen chtěl zeptat hráčů které nabídky jim jdou, které ne případně kde obdrželi odměnu
     
  4. Korben

    Korben User

    Tak sa pýtaj , ale prečo v sekcii ktorá je určená na diskusiu k technickým problémom ? Prečítaj si Jak správně přispívat na forum

    Téma presunutá do vhodnejšej sekcie.
     
  5. Cash for actions už tak 2 měsíce nebyly :))))
     
  6. ale ano někjáké nabídky jsou (dotazníky) ale nejde to neposlou mi mail
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Ono tam vyskakuje hláška, že momentálně není žádná anketa dostupná.

    Btw: pokud by jste daný čas věnovali střílení NPC, měli by jste vyděláno to samé + nějaké krédo :).
     
  8. no to jo to vím taky no :) jan mě zajímalo proč tomu takje že se dá vaplanit dotazník ale žádne uri a třeba... až to zodpovíte LOCKuje :)
     
  9. Korben

    Korben User

    ˜™¤†»ЯΔÐÐΘ«†¤™˜₁₄ Všetko k tejto akcii máš napísané v odkaze ktorý som ti už vložil.

    A keď že ti neposlali email , tak ti nemôže byť ani nič pripísané. Ten email slúži asi aj ako overenie.
     
  10. ok tak to uzavři prosimtě :DD
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.