Podpora uridium se přičetlo na jiném serveru.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Danky_Loupák, 11/5/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. koupil jsem si urko na skandinavii a přišlo mi na cz2. tak jsem to chtěl řešit přes podporu ale všechny 4 tickety mi zamítly že prej je všechno v pohodě... dá se s tím něco dělat? a nepište mi že mám napsat na podporu.. tam už mne sklamali. díky.
     
  2. Korben

    Korben User

    Písal si na hernú, alebo na platobnú podporu?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. kliknul jsem na otazníček ve hře nahoře nad obchodem. a tam jsem kliknul na podporu. kde jsem zvolil problém s platbou.
     
  4. Korben

    Korben User

    No tak to ťa presmerovalo na platobnú podporu. Pokiaľ si pri platbe zadal kód na server CZ, tak ti urídim bolo pripísané na server, ktorému kód prislúcha a preto platobná podpora odpisuje, že všetko bolo pripísané v poriadku. Tak že znova klikni na v hre na otáznik, zvoľ všeobecný problém a na podpore požiadaj či je možné presmerovať hernú menu, na tebou zvolený server. Priprav si podklady ktoré máš z platby, hlavne ID trasakcie.
     
  5. právě že jsem otevřel takové to menu s platbami když jsem byl na skandinavii. zkoušel jsem nějaký způsob převodu z účtu a 2x mi to napsalo chybu tak jsem myslel že to přes to nejde. dva dny na to mi to strhlo money za obě platby ale dorazila jen jedna. druhou jsem našel dnes na cz2. proto nechápu jak je to možné. je vůbec možné převést měnu na jiný server? máte s tím nějaké zkušenosti? pokud ano tak mi to napište,díky. já pak zkusím ten ticket napsat podle vašeho návodu co jste mi napsal. děkuji za radu.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/5/18
  6. Korben

    Korben User

    Mám za to, že pokiaľ hráč pošle urídium na iný server, tak mu v tom môže pomôcť len herná podpora. Platobná podpora len overuje, či prišlo všetko v poriadku. Herná podpora požiadavku hráča spracuje a cez platobnú podporu urobí prevod. Pokiaľ napíšeš na hernú podporu, budeš musieť nejaký čas vydržať, kým bude požiadavka spracovaná.

    Predchádzajúce príspevky nemusíš citovať. Odpovede píš priamo do spodného okna.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  7. dobře, děkuji za radu. mohu se ještě zeptat... co by měla ta žádost obsahovat? je mi jasné že ID účtů a screen transakcí určitě. ale nemá tam být ještě něco navíc? potřeboval bych to vědět ať tam zase nepíši zbytečně. děkuji
     
  8. Korben

    Korben User

    Pokiaľ bude podpora potrebovať niečo viac, tak ťa o to požiadajú odpoveďou na tvoj tiket. Odpoveď ti príde na email.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  9. dobře,děkuji. jestli chcete můžete vlákno uzavřít. pokud chcete počkat na to jak to dopadne nechte ho otevřené.
     
  10. jsem nadšený. uridium mi bylo převedeno :O tím je problém vyřešen. můžete uzavřít.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  11. =Marvin=

    =Marvin= User

    Tak jsme rádi že vše vedlo ke spokojenosti. :)
    Tím pádem považuji za vyřešeno, přeji příjemnou hru.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Danky_Loupák - aspon vidis, ze ked napises slusne a opises svoj problem, tak ti aj dokazeme pomoct ;)
    Temu som presunul do vhodnejsej sekcie. Kedze toto nie je zrovna tema do diskusneho kutika :)
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.