uridium v minuse

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .matus111., 7/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. .matus111.

    .matus111. User

    Dobrý deň, mám taký problém dlhšie som nehral a teraz keď som sa prihlásil mal som uridium v mínuse (-20250) a neviem čo s tým teraz. Predtým som tam mal okolo 8000 u. Poradte čo s tým. Ďakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    .matus111. To tvrdíš len ty, že si mal urídium v pluse. Ak chceš mať plus, tak si ho musíš kúpiť , alebo nahrať. Uridium sa ti do mínusu len tak nedá.
     
  3. Se podívej do Bilance co tam máš napsáno, třeba si pak vzpomeneš, nebo aspoň bude jasně, proč máš to Uridium v minuse...
     
  4. Korben

    Korben User

  5. .matus111.

    .matus111. User

    ani ja nechápem ako sa to mohlo dať do mínusu a v bilancii to nie je keby sa to dalo dať aspoň na nulu ale minus 20k to je moc :(
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Ako bolo povedané, mínusová hodnota sa nedá dosiahnuť len tak. Musel si nakupovať urídium, minúť ho a následne sa platba stornovala. Urídium máš možno v mínuse ale určite máš nejaké predmety, kt. si za to kúpil. Snaž sa a nahraj si to.
     
  7. Logan

    Logan User

    Presne tak ako pisal kolega.
    Mas este nieco k teme?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    .matus111. - Pokial mas podozrenie,ze sa ti niekto dostal na ucet,lebo mas uridium v minuse atd...Tak by som si na tvojom mieste v kazdom pripade zmenil heslo.
    Zial si dlho nehral a tak to uz v bilancii neukazuje,ale rady si dostal a kedze sa autor uz viac neozval,tak si dovolim temu uzavriet.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.