Uridium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem •«™†Mдŝıиκ䆙»•, 26/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj,
    šetřím na aegisku,ješte sem se pořádně nerozhodl jesi urko na koupení nebo kreda na dražbu ale to je vedlejší....
    zajímám mě jak vydělávat,nemám premko,vybavení mám full lf-3 nake lf-4 full iris golik spear pet,podle mě je nejlepší cubi a pustit peta kerej bere carga a potom to prodávat,třeba má někdo nejakej jinej názor,prosím poraďte
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze je toto skor tema na diskusia,tak si dovolim presunut do diskusneho kutika.
    Presunute do vhodnej sekcie.
    Inak ten nazov mohol byt aj lepsi,ako len uridium :rolleyes:
     
  3. Čus, záleží na tom, jak se rozhodneš.

    Pokud hraješ na nějakém serveru, kde se Aegis stále draží za třaba 1 miliardu Kreditů a to ještě ne na jistotu a nemáš už na kontě třeba 700 milionů kreditů, pak bych ti doporučil jí koupit za uridium.

    Nicméně k tématu.

    Kredity:
    Vzhledem ke stavu tvé lodě bude ideální vydělávat kredity střílením těchto NPC:
    Lordakium (ideální s Premium + Kamikadze)
    Kristallon
    ICE Meteoroid (O Eventu, samozřejmě :D)
    Battleray (Pokud je na tvém serveru často nezabraný, je z něho hodně kreditů a sundáš si ho sám)
    Cubikon (Tam ale není výdělek až zas takový)

    Taky hodně kreditů můžeš vyždímat z bran Alfa, Beta a Gamma.

    Uridium:
    V podstatě platí to samé co jsem napsal vejš i prakticky ve stejném pořadí, až na Cubikony, na těch se Uridium vydělává po ICEch nejlépe a zas na Battlerayovi nevyděláš skoro žádné Urko, pokud nemáš premium.

    Ideální bránou na Uridium je (podle mě) zase GG Zeta, je z ní nějkých 48.000 uridia + 25 Klíčů a 50 Logdisků, o šanci na HAVOC nemluvě a nechá se postavit z cca 1.500 Extra Energií

    Jen objasním, proč ti tu radím nějaká Lordakia, je to proto, že mají méně Hp než Kristalloni, ale je za ně i menší odměna. Na druhou stranu je sundáš rychle, je jich na mapě možná více než Kristallonů a hlavně na X-5 mapě se loví méně, než na mapě X-7/X-6.

    Snad ti to pomůže .. :)
     
  4. no právě že premko nemám ani ho neplánuji,hraji cz1 takže agiska se tu draží za 1miliardu :D a dík za slohovku určitě popřemýšlím nad tvojma radama ;)
     
  5. doporučuji pokud máš na petce sběrač surovin lv.3 každý den chodit na palládko a stavět zetu- nejlehčí, nejzábavnější brána a na to jak je lehká tak je z ní asi best odměna
     
  6. Kubino

    Kubino Guest

    Našiel autor odpoveď v radách spoluhráčov?
     
  7. ANo našel,
    nemám další otázky ;)
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.