Urychlení transportního modulu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Sirpierre*, 13/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Sirpierre*

    Sirpierre* User

    Dobrý dne mám dotaz, už 2 den, nefunguje urychlení transportního modulu ve Skylabu, pomocí videa. Je zaznamenán nějaký problém, zkoušel jsem klasický postup (vyčištění cash) atd. Když zapnu použití reklamy na urychlení, tak se mi zobrazí černé okno.
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Sirpierre* videá nie sú k dispozícii nonstop a ani to hra nijak nezaručuje. Samozrejme treba mať v poriadku FP plugin, ktorý prehranie videa zabezpečuje.
     
  3. **1969**

    **1969** User

    Take mi uz druhy den nejdou videa ve skylabu.Zobrazi se 4/4 kliknu a nenacte se.Vykliknu a zmizi moznost dalsiho spusteni.Na cz1 mi to jde normalne ve stejnem prohlizeci.Takze nejaky problem tu bude :(
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    **1969** - vcera to uz slo a dnes su s tym asi nejake problemy.Mozno to pojde po rannom restarte,no momentalne nemame ziadne informacie ohladne toho.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Timanris

    Timanris User

    Mužu se zeptat o jakých urychleních pomocí videa je řeč?
    před nedávnem sem to začala zase hrát a o tomhle nic nevím děkuji :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Timanris - ked si posles suroviny zo skylabu a kliknes na transportny modul,tak ti tam ukaze Preskocit 45 minut 4/4..to znamena,ze ked na to kliknes zobrazi sa ti reklama,ktoru musis pozriet do konca,kym sa ti neukaze podakovanie za pozretie a potom po uzavreti toho okienka sa ti z casu prichodu surovin odrata 45 minut.4 krat za den je mozne pozriet reklamu.
     
    -baghira2- a Timanris tohle ocenili.
  7. Timanris

    Timanris User

    :O
    děkuji a omlouvám se za zasažení do tohoto tématu :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Timanris - kedze to suvisi s temou,tak sa hrac moze spytat ;)

    A autor temy ma este nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.