Úspěchy

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MuadDib85[CZ], 5/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Již nějakou dobu mi nejde dodělat úspěch Prodloužená ruka zákona, mám 49 Battleray z padesáti a to už jsem jich sundal asi 5. Mám ho totiž v nesplněných i ve splněných, tak nevím. Chybička?
    [​IMG]4045517 server GE1
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    MuadDib85[CZ] na splnenie úspechu Prodloužená ruka zákona, je zapotreby odstreliť 50x Deadly Battleray.
    Ak strieľaš obyčajný Battleray na mape 5-3, tak sa tomu nečuduj.
    [​IMG]
    Odkaz na Deadly Battleray nájdeš tu: seznam-npc
     
    Naposledy upraveno: 5/6/18
  3. -baghira2- i když se mi občas nějaká chyba povede, viz Deadly Battleray, tak ten úkol mám opravdu hotový i 49/50.:D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Arya

    Arya User

    MuadDib85[CZ], Pravděpodobně došlo k tomu, že se úspěch při dokončení zasekl v záložce nesplněných, i když jsi ho už splnil. Proto se ti NPC dále nezapočítávají.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ak by boli este nejake otazky k uspechom, tak ich potom mozete smerovat do tejto diskusie: Diskuze: Achievement Systém

    Duplicita,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.