Úspěšnost získávání desingu Havok

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Spartakus, 17/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. taky zety jsou easy, tam to padá hned.
    Horší jsou herkuly :eek::rolleyes::rolleyes:
     
  2. sagto

    sagto User

    tak jako nevim :-D 15x zeta a vysla mi 3x na zacatku a od te ani prd... proste to nepada... to jako zalezi na cem ze to nepada :-D
     
  3. Když jsem dělal havocy tak jsem mezi 6 a 7 měl patnáct zet,ze kterých nebylo nic.
     
  4. Poteší, ja som mal 17 brán medzi 3 a 4 havocom
     
  5. siux

    siux User

    21 Zet / 10 havoků, ale když ještě padal 1 ks... To už nějaký ten pátek bude. :-D
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  6. sabotér90

    sabotér90 User

    Zatím 8x zeta a 3x úspěch... uvidíme, jak to půjde dál

    EDIT: Nakonec 18 pokusů na 6x úspěch, jeden pokus byl mimo double rewards.

    EDIT 2: ID 60040597
     
    Naposledy upraveno: 13/2/20
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Gratuluji. Velice pěkně. Ať se Tě drží štěstí dál.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  8. 6zet/10 havoku...na full iris havok mi stačily 4 zety
    ͲĦΣ_UͶDΣЯͲΛKΣЯ
    GE1
    ID 170779517
     
    Naposledy upraveno: 18/2/20
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Blahopřeji a Gratuluji. Ať se daří dál.
     
    baghira2-superstar a bhagira22 tohle ocenili.
  10. tak na malém účtu jsem dal 10 zet a 10 havoků na velkém to bylo horší to ještě nebyl dabl v branách tam to bylo +- 42 zet. ID 67591062
     
    Naposledy upraveno: 12/2/20
  11. 8x zeta, 10x havoc :)
    Jednu som dal v roku 2015 ked este neboli double odmeny, potom som dal 8 havocov pocas double odmien a 1 mi padol z delty.

    ID 87072137
    Server CZ1
     
    Naposledy upraveno: 11/2/20
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    V prvom prispevku tejto temy je napisane ´´ Pod každý svůj příspěvek přidejte své ID. Aby mohli moderátoři, popř. admini ověřit vaše tvrzení, aby se předešlo lhaní.´´ Takze hraci, ktori svoje ID nemaju uvedene, tak nech tak ucinia, inak budu tieto prispevky zmazane, kedze nebude mozne overit, ci hovoria pravdu alebo nie.
     
  13. 18x Zeta - 18x Havok :cool: Frogi malý
    21x Zeta - 20x Havok :cool: Linda malý
     
    ZOHAN a (deleted user) tohle ocenili.
  14. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ZOHAN (téma bylo uzavřeno - tak pokr.zde) kdyby sis pořádně přečetl můj první příspěvek, tak bys možná pochopil o co mi šlo a nemusel jsi to dále rozvádět až k tomu odkazu, který naprosto nic neřeší a pro mě zbytečný . Já mám svůj systém na stavění bran a i na získávání Havoců a celkem úspěšný : 145 ZET - 99 Havoc
    -----------------
    V tom příspěvku jsem chtěl sdělit mojí zkušenost, že když sloučí SPECIÁLNÍ ODMĚNY s DVOJNÁSOBNÝMI, tak úspěšnost zisku Havoců je podstatně menší než při samostatných DVOJNÁSOBNÝCH ODMĚNÁCH
     
    Naposledy upraveno: 15/12/21
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Firefox1*,
    Blahopřeji a Gratuluji. Ať se daří dál.:cool:
    P.S. z dávné minulosti bez dablů bylo 13/10 id 62978493;)
    To dokončuješ brány během týdne? bez dablů a spec odměn?
    Máš 99 havoc a vybavuješ další loď?
     
    AnanasovejSperminátor tohle ocenil(a).
  16. No tak to je slušnej luck ne? Jelikož jsem byl 53/10, tak nevím nevím, kde byl problém :D
     
    ZOHAN tohle ocenil(a).
  17. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ZOHAN Tak ještě jednou: Není to tak dlouho co v sobotu byly speciální odměny z bran a v neděli dvojnásobné odměny z bran, to si snad pamatuješ ne. Samozřejmě že jsem je dělal jen v neděli .
    A tak zdůrazňuji ještě jednou mojí zkušenost: Sloučením v neděli SPECIÁLNÍCH ODMĚN s DVOJNÁSOBNÝMI, je úspěšnost zisku Havoců podstatně menší než při původních samostatných DVOJNÁSOBNÝCH ODMĚNÁCH.
    Lodě neustále přibývají a pokud chci některé z nich ještě používat pro akce kde se hodí a nelze elitní inventář přenést z jedné lodě do druhé, tak je vybavuji. Manuálně přehazovat inventář je pro mě otravné a časově náročné.
    Ps. Nedělal jsem Zety jen pro Havocy, ale prostě ty dvojnásobky mi padaly:)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    *Firefox1*, Hezky jsi to vysvětlil, ale stále nechápu, co zde řešíš?
    Máš pomotané informace a ještě nevyužíváš všechny možnosti hry v hangáru? Proč?
    Koukni se do hangáru na nová tlačítka vedle čísel 1 a 2 a napravo dále od ozubeného kolečka?
    Na co mít druhou výbavu?
    P.S. Prostě máš jen smůlu, ale statistika má své zákonitosti bohužel.:cool:
     
  19. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    ZOHAN o těch funcích uložení konfigurací vím. Jednou jsem to vyzkoušel když to daly do hry a prt si to pamatovalo - loď byla prázdná. Musel jsem to tam pak stejně naházet ručně. Od té doby jsem to už nepoužíl.
    Se statistikou na mě nechoď to si můžu pořídit rovnou křišťálovou kouli. Pro mě je celkem logické, že když do limitované loterie přidám další cenu, tak hodnota výhry je zákonitě nižší .
     
    Naposledy upraveno: 18/12/21
    Delta-7925H, pepan70 a -baghira2- tohle ocenili.