Úspešnosť získavania LF4 z Epsilon

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem AnonymouS-, 4/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Ahojte,

    tak ako je založená téma, kde hráči píšu koľko dostali Havocov zo Zet, ja by som zas rád vedel ako ste na tom s Epsilonkami a LF4 z nich.

    Ja osobne mám 5 epsilon / 2 LF4.

    Dokopy mám 20 LF4 a najradšej by som mal čo najskor full (35) LF4 a tak chcem vedieť či sa epsilonky oplatia viac ako napr. kappy alebo bedne.

    Tak sa zapojte :)
     
  2. Za 1. Full Je až budeš mýt 45 LF-4 35 je jen do laserů a gola :). Za 2. každý to ma jinak a každému to padá jinak. Byli případy kdo měl 10 zet a 10 havoků.. 2 roky do zádu. ale někdo taky 31 zet a 10 havoků :). Já osobně mám 5 havoků a 11 zet :)
     
  3. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    1. do peta mi naozaj stačia len LF3 :D , takže 35 je pre mna full,
    2. ešte raz si to prečítaj čo som napisal v prvom príspevku, pýtam sa na LF4 z epsilonu, nie na havocy zo zet
     
  4. Já bych se rozhodl pro kappu, je vetsi sance ze dostanes jednu ze tri odmen nez u epsky kde je to bud a nebo...
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

    AnonymouS- sanca nato ze ti padne LF4 z brany epsilon je vzdy 33%, nezalezi na pocte bran ani akym sposobom ich budes robit
    na konci kazdej si ako keby zatocis kolesom s 3 moznostami a na 1 je LF4 a na 2 je nic
    niekoho to moze prekvapit ale ano je zname presne % sance na ziskanie LF4

    ja mam celkovo uspesnost asi 50% z epsiloniek, presne cislo si uz nepametam

    je to natebe ci sa rozhodnes pre kappy, alebo epsilony...celkovo ale najlacnejsie ziskavanie LF4 by si mal asi z bedni
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Jj díky za rady :) Ale tuto tému som myslel trošku inak, nechcem aby ste mi radili či robiť kappy alebo epsilony, ja len chcem aby sem hráči napísali kolko spravili epsiloniek a kolko z nich dostali LF4, to mi stačí..
     
  7. Korben

    Korben User

    AnonymouS- Takýto údaj nemáme ako overiť, tak ak sem hráč napíše nejaký údaj, tak sa nemusí zakladať na pravde.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Ač tedy nemám štěstí na Havoky ( 10/1) , Tak ale epsilonky mi zatím jdou :-D ( 3/3)
     
  9. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Korben ja dufam že hráči si nepotrebuju vymýšlať :)
     
  10. PaiMei

    PaiMei User

    Epsilon
    8/3

    edit: k tomu získávání lf4 jednoznačně doporučuji zlaté bedny k akci Zeus, většinu z mých lf4 mám právě z nich
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Ja mám 4 epsilony a 1 lf-4
     
  12. Korben

    Korben User

    Bohužiaľ , mám iné skúsenosti.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    No každopádne by som poprosil keby ste nechali ešte otvorené, už tu pár hráčov napísalo svoje štatistiky a vyzerajú reálne:)
    Chcem aspon pár štatistík, najviac by ma potešil keby sem napísal nejaký hráč čo má spravených 20-30 epsilonov, tam už by to mohlo byť zaujímavé číslo LF4..

    a ostatným ďakujem že sem prispievate svojimi štatistikami :)

    už nebudem písať zbytočné prispevky. :D
     
  14. Kubino

    Kubino Guest

    Lenže na základe štatistiky sa dá len odhadnúť priebeh, ako však poznám hráčov brali by to ako smerodajné a pýtali by sa ako to, že nemajú laser z XY brán keď štatistika je aká je.
     
  15. AnonymouS-

    AnonymouS- User

    Nie tak pozri pokial mi tu niekto napíše že z 25-30 epsilonov dostal 5 LF4 tak mne to pomože že už ani 1 epsilon nepostavím :) ako to berú ostatní hráči už je na nich
     
  16. -Neptun-

    -Neptun- User

    Ja mam 12 epsilonek a z toho 2 lf4...a kappy take zadna slava 25 kap a 3 lf4 nebo 2 nwm presne.
     
    AnonymouS- tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.