uviazol som zete

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem stefan.sv, 15/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. stefan.sv

    stefan.sv User

    tak ze mam taky problem ze neviem postrielat v rohoch npc a neviem sa dostat tym padom dalej vedely by ste ma odtial dostat? moje id:61238731
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Ja som uviazol v game hneď ako sa pohnem napíše mi obnoviť spojenie.
     
    Paulless tohle ocenil(a).
  4. stefan.sv

    stefan.sv User

    tie v rohoch npc nejde ani strielat lebo ho nakliknem a nic aj p e t mi ostal niekde mimo lode v strede
     
  5. Paulless

    Paulless User

  6. mám ten istý problem stojim v zete na jednom mieste a neda sa mi lietat GE4 56250550
     
  7. stefan.sv

    stefan.sv User

    Punisher poslal som to na podporu tak teraz mam cakat na e mail ci ako?vyhodia ma s brany?
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  9. stefan.sv

    stefan.sv User

    ok idem skusit dakujem za odpovede a nemam k teme dalsie otazky.predsa len asi neodporucas ist dnes este do brany ci?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    stefan.sv - ja osobne som bol v brane a pojdem este,ale az v neskorsich hodinach,ked nie je tak zatazeny server a samozrejme v brane treba povypinat zbytocnosti ako stihacky,pozadie pripadne zobrazenie mien,atd...

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.