uz to hram dlhsie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem pecko, 15/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pecko

    pecko User

    ale nechapem ako je mozne ze pri portnuti na pvp mapach vzdy som v dosahu pri skoku, predsa ja neostanem pri porte a lietam dalej nemozem byt v dosahu ak predtym som unikal. niekto ma tak carovny dosah aj ja by som chcel. bud nechapem ako to funguje alebo neviem :) dakujem za odpovede
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  3. Ked prelietavas cez PVP, a chces sa portnut, najlepsie je letiet minimapou, nie rucne...
    Vzdy minimapou az za port... a vacsinou sa to podari...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    FrOg!_Is_Back_[SvK] má pravdu.
    Osobně klikám až za port k samotnému okraji minimapy. Aby sem pak, jenom letěl přes minimapu.

    Pokud mám nepřítele za zády, okamžitě aktivuji port a udělám prudkú zatáčku směrem doprava a dolů. Aneb doleva a nahoru.
    - Dřív, než začně střílet. Tým se jednoznačně vyhnu tomu, aby mi zabránil v portnutí, pokud právě unikám z jedné PvP mapy.
    - Pokud stíhne vystřelit, pak už je pozdě.

    Proto někdy měním směr, na opačnú stranu, než je nepřítel. Při nejhorší možnosti: popři okrajích minimapy na vzdálenejší port.
    A pak rychle pryč. S velmi hbitou lodí, se dá kličkovat a neustále měnit směr, aby to nepřítele zmátlo. Někdy to stačí a někdy ne.
     
    Naposledy upraveno: 15/3/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. pecko

    pecko User

    tak uvidime ci to pomoze s minimapou.
    no viem ze som bol nakliknuty ale nemali na mna dosah, spomalovacia mina mozno ze ich nezabrzdila ale fakt nebol som v dosahu, no pri skakani ma zasiahol. takze neviem ci to skakanie cez brany spomaluje samotnu lod, alebo neviem kde robim chybu.
    inak da sa skocit z pvp cez skokove cpu?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - ano ide. Samozrejme, nemozes byt pod utokom, ale to ti vypise v okne vsetko. Po portnuti sa moze stat, ze ti letis prec, ale v skutocnosti moze tvoja lod este chvilu stat na porte v dosledku dlhsej odozvy, ako ti poradil spoluhrac, lepsie je klikat cez minimapu, avsak niekedy ani to nepomoze, pretoze pocas minulej akcie som mal s tym skusenosti, ze som klikol cez minimapu a strielali ma na porte :)
     
    *pursuer* tohle ocenil(a).
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    pecko skákanie cez port chvíľu trvá, preto je lepšie najprv port aktivovať a hneď prudko od neho odletieť do bokov.
    Pretože stáva sa, že to trvá, než sa ten skok načíta. Pravidlom je, že nesmieš byť pod útokom, inak sa Ti to zruší.

    pecko co sa tyka toho speedhacku, tak sa to na fore uz vela krat riesilo, mozes si aj precitat jednu taku temu:
    Pomalá full elite vega - Táto hra jede prostě v AFP a občas je prostě nestabilní. Bohužel.
     
    Naposledy upraveno: 16/3/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  8. pecko

    pecko User

    ok dakujem za odpovede takze pri porte jednoducho lod dat dole ci hore podla portu.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    pecko - pokial sa portnes a chces dalej utekat, tak obcas sa vidis dalej od portu, ale pritom tvoja lod moze byt este na porte, pretoze tam ju vidia ostatni hraci a strielaju ju. Pokial letis k portu, tak je lepsie kliknut na minimapu a az tak kliknut portovanie na unik.
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

    áno pri porte, loď dať dole či hore podľa portu.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  11. chattt

    chattt User

    správně to říkají - ještě rada - dej si na skok přes port klávesovou zkratku = unikám na minimapě dám "letět" jak řekl -baghira2- až do rohu a když vidím port mačkám několikrát klávesu skoku ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tymto povazujem temu za zodpovedanu, kedze rady uz odzneli ;)

    Zodpovedane,LOCK!
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.