Chyby uživatel RavenDugga

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ZOHAN, 20/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ahoj všem. Chápu, že mě nikdo nemá rád a že tento příspěvek nikdo nebude číst, ale i přes to mám potřebu se nějak vyjádřit.
    Mariko????? alias, alias a dalši miliony nicků.....
    Chápu, že jsi naštvaná, frustrovaná, diskriminovaná a stále nevíš proč, ale nechápu Tvou potřebu kopírovat tvé výlevy, názory i přesvědčení do tohoto vlákna :
    Vzpomínkový přelet za KvětáčkaCZ2 17.11.19

    Jako opravdu máš potřebu toto dělat?
    Já tohoto hráče neznal, nevím ani co se stalo a Ty takto nepochopitelně musíš kazit toto vlákno těmito výlevy? Opravdu jsi tak zaslepená, že musíš kazit pietu a poslední místo, kde lidé, co ho znali a takto svými názory a natočenými záběry ze hry mu vyjadřují hold a úctu jeho rodině?

    Můžeš prosím oddělit svůj život od života jiných?
    Takhle se možná zviditelníš, ale soucitu se nedočkáš. neznám tě jako hráčku a nechci tě znát jako člověka.
    P.S. Volejte Chocholouška a hoďte na ni síť.
    Poprosil bych adminy o shovívavost, ale když se někdo takto chová, nenechalo to mou osobu chladnou. Považuji se bohužel za rozumnou a myslící bytost.
     
  2. Co je špatného pomodlit se za duše V očistci ty nemáš třeba dědečka který už na téhle zemi není ?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    To, že nechápeš pravidla fora, na to jsem si už zvyknul. To, že nechápeš na foru, jak se má správně přispívat, to taky nechápeš.
    Pokud neuvedeš ničí nick, tak automaticky reaguješ na příspěvek nad tvým. Takže v tom inkriminovaném vláknu píšeš hráči Kormička, ať se chová podle tvých rad a pokynů? Já těm tvým radám nerozumím a nevím, co mám dělat?
    Kde je tam v tvém příspěvku nějaké vyjádření k zesnulému, či jeho rodině a jiným pozůstalým kamarádům a známým?
    A hlavně si pozorně přečti (klidně i několikrát) tento příspěvek.
    #66
     
    marika5005 a Pavlinka1 tohle ocenili.
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Odkaz na spam formou kopírování, odkdy je zde na fóru povolen?

    A někomu psát: "Volejte Chocholouška a hoďte na ni síť." je zde povoleno?
    Tohle je další porušení našich pravidel fóra. Proto Vatikán obdržel mou odpověd.

    Uvidíme jestli si moderátori kvůli Tobě budou pálit prsty s nejvyššími zástupci cirkví.
     
    bhagira22 a ×∆×∆×∆× tohle ocenili.
  5. ZOHAN

    ZOHAN User

    Odkaz na spam formou kopírování? A toto je v pravidlech kde? A o co se vlastně jedná?
    A ten zbytek raději nebudu ani komentovat?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Pavlinka1 tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Přečti si pravidla fóra pozorněji:

    7. Výzvy k trestným činům
    Pirátské kopírování je rovněž nežádoucí.

    Protože post #66 je spam aj trestný čin zároveň.

    A někomu napsat: "Volejte Chocholouška a hoďte na ni síť."
    - Takisto je v príkrom rozpore s pravidlami našeho fóra.

    5. Slovní potyčky
    Pokud má někdo jiný názor než já, je to pro mě maximálně podnět, ale ne podnět k tomu,
    abychom si vzájemně vyměňovali nevraživé poznámky nebo se uráželi.
    Vulgární výrazy nebo zjevné nepřátelské projevy nebudou tolerovány.

    Opět si porušil pravidla a opět sem Tě nachytal při jejich porušení. o_O

    P. S.: A zítra s tým potáhnu i na veřejnou-právní polícii české republiky. Policejní sbor.
    Protože když nezasahují moderátori, pak musí zákonně nastoupit mnohem vyšší moc.
    - Nezapomeň si sbalit svou vězeňskou uniformu se sebou. :D:p
     
    Naposledy upraveno: 21/11/19
    zdarec1234 a bhagira22 tohle ocenili.
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    baghira napsal :
    Ty někde něco takového vidíš? Poděl se s námi o takový nález.
    A co s tím ty jako hráč uděláš?
    A co tam budeš dělat? Napráskáš Zohana, co bydlí v Chaustrálii? Chtěl bych být u toho, když tam budeš podávat vysvětlení svého chování jako nečeský občan. Na jaké paragrafy se mám připravit?
    Nabývám dojmu, že se mě tu snažíš něco jako zastrašit, ale spíše to vypadá, že začínáš věřit i tomu, co zde píšeš, ale ve skutečnosti píšeš jenom zde a mlátíš prázdnou slámu.
    A tohleto doufám myslíš jako legraci, protože netuším, co má tato věta společného s tvým přesvědčením, touto hrou i tímto forem hry?
    Asi jsi také při psaní tohoto příspěvku a ''pirátském'' kopírování pravidel v zápalu psaní zapomněl samozřejmě na jejich dodržování.
     
    Pavlinka1 a FrOg!_Is_Back_[SvK] tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.