Zpetná vazba Varovanie.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -baghira2-, 11/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -baghira2-

    -baghira2- User

    Tento problém sa na niekoho kľudne môže nalepiť.. Pozor!

    Na mňa sa včera ráno nalepil na GE6, GE7, GE4 a GE5 ten istý rus: elfdark.ruCaйTКре
    Samozrejme, že som ho odmietol prijať do svojích kontaktov; nakoľko by som mu zrejme po rusky vôbec nerozumel.
    Ale vzápäti, všade kde som sa na spodných mapách pohol; tak na GE6 a GE4 ma nejaký jeho súkmeňovec strieľal.

    A dnes to bohužiaľ pokračuje, v tom momente ako ma po 2x zostrelil ◘«ЯamSep◘»®«BJZ» (eic)
    mi na cz2 vyskočilo práve toto: elfdark.ruCaйтУрия aby som potvrdil žiadosť o priateľstvo.
    V žiadnom prípade, všade tam kde sa za mnou tiahne, ma niekto zákerne zostreľuje.
    To je už na mňa priveľa, pchá sa mi už aj na české servery.

    elfdark.ruCaйт je nebezpečná adresa: Ponúka boty, kredity, urídia. Nechcem mať s nimi vôbec nič spoločné.
    Prosím, zakážte mu kontakt na účty hráčov v hre Darkorbit. Ani neviete, do čoho sa vlastne môžete pripliesť.

    Pre mňa o dôvod navyše, aby som sa na cz2 oplatil firme eic rovnakou mincou, ako oni mne.
    Nikto mi nebude loď beztrestne zostreľovať. A to platí aj pre GE6 a GE4. :mad:
    Pre istotu zostreľte každého rusa a ukrajinca, ktorého na mapách vlastného serveru stretnete!
     
  2. Na cz3 to samé, mě i mým spoluhráčům z klanu dával elfdark.ruCaйт žádost o přátelství. Samozřejmě, že tam má i link, který se dá použít, ale doporučil bych, aby na něj nikdo neklikal, protože byste mohli přijít jednoduše o účet a nejlépe asi udělat tak, že ani ten kontakt nepříjimat.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Pokud vezmeš v úvahu, že 80-90% hráčů jsou botaři, tak tě vlastně pořád botaři střílí. Zůstaň čestným hráčem, jako já, nějak to přežijem :D.
    Díky za upozornění.
     
  4. Borat

    Borat User

    Netreba si to všímať a hlavne neklikať na tieto linky. Hráč dostal stopku na CZ serveroch nakoľko v profile mal podvodny link a ponukal to čo nemal.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    A ako je potom možné, že ho mám o 19:53h aj na cz3?
    elfdark.ruCaйтУрия potvrď žiadosť o priateľstvo. Pre istotu som to opäť odmietol.

    To nie je tá istá, elfdark.ruCaйTКре dostala stopku, tak si vytvoril novú elfdark.ruCaйтУрия;
    aby mohol zlanáriť, za vidinou viac urídií, na nekalú cestu ďalších neskúsených a nevinných hráčov.

    A má tam pomocníkov, súkmeňovcov z nepriateľskej firmy; jeden z nich komu poslal žiadosť
    o priateľstvo zostrelí, aby tým obeť prinútil ku prijatiu jeho nekalej ponuky. A práve o to, mu ide.

    EDIT: Borat, vďaka.
     
    Naposledy upraveno: 11/6/17
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  6. Borat

    Borat User

    -baghira2- proste vytvára si viac účtov... No nič idem sa nato pozrieť znova.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Další z nich, je jich tu jako much, chtělo by to pořádnou plácačku a vyhubit je.
    Cruenta†Ultionem - myslíš, že menšina přežije? Nebo ta hra nakonec skončí tím, že tu budou lítat jen boti?
     
    -Neptun- a -baghira2- tohle ocenili.
  8. MuadDib85[CZ] snad přežijeme. Nakonec BP tvrdí, že chystá něco nového, neprolomitelného. Necháme se překvapit. Po ránu mám optimistickou náladu.
     
    -baghira2- a Alex2009 tohle ocenili.
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Cruenta†Ultionem - to uz veru bolo na case. Musime pockat, ale urcite by to malo stat za to, preto stale odporucam hrat poctivo. Viem, ze je to tazke, ked sa vam hraci s programom posmievaju, ze vsetko maju hned atd...ale hrajte stale poctivo a nemusite sa bat, ze jedneho dna sa kvoli nepovolenym programom neprihlasite do hry ;) Samozrejme nereflektujte na rozne ponuky od inych, co sa tyka programov, je to obrovske riziko a nie len z hladiska straty uctu.:rolleyes:
     
    -baghira2- a Alex2009 tohle ocenili.
  10. Naposledy upraveno: 12/6/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. Blokovat ve hře pozvánky a zprávy, dost problémů to ve hře vyřeší :-D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Mé účty na CZ3 taky pozval do přátel - účet 101 v žebříčku i účet 2350 v pořadí. Vypadá to, že posílal žádosti snad všem :D
     
  13. Borat

    Borat User

    Ten by už mal mať stopku. Skús sa mu pozrieť na profil pilota.
     
  14. homely

    homely User

    Zdravím,mě taky na CZ2,ale hned jsem ho odmítl - elfdark.ruCaйтКредов a na jeho profilu už je - Je nám líto, tento profil už není dostupný.
     
  15. Jack.K

    Jack.K User

    Tak ještě že přijímám kontakty jen po určité době a to ještě jen po předchozí domluvě. Ale musí se mu ocenit jeho snaha dát pozvánky tolika hráčům, pokud teda ten filuta taky na to nemá program. U mě na CZ3 nemá šanci a rád mu to klidně vysvětlím i rusky :).
    Jinak držím palce všem poctivcům. Snad se jednou dočkáme.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.