Podpora Včera nešlo přihlásit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jan42, 16/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan42

    jan42 User

    Dobrý den, chtěl bych vám oznámit že kvůli tomu že sem se včera od odpoledne až do konce dne 24:00 nemohl přihlásit do hry ani na mobilu ani na PC tak kvůli tomu sem nemohl zítskat daily login který mě potom bude třeba chybět a nedostanu LF-4 !!! .... :( ........... Bože to byla vaše chyba tak jako chci o jeden daily login v kalendáři přidat. Prostě kvůli tomu že jsem se ani na jednom ze 3 prohlížečů nemohl přihlásit nemám daily login bonus :/ to je vše ...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Bonus pokračuje i když několik dní nejseš online - až v novém měsíci se resetuje.
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    jan42 - to ze vynechas jeden alebo par dni nevadi. Musis sa prihlasit na mapu 25-krat v danom mesiaci, aby si obdrzal vsetky klasicke odmeny a na specialnu musis mat 25-te prihlasenie aj premko na ucte, aby si ju obdrzal. Vid oficialne oznamenie: Nový denný bonus
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Warden

    Warden User

    jan42: Je ti to jasné, že jsi o nic nepřišel? Máš k tomu ještě nějaký dotaz?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

    Za měsíc říjen 2017 sem vynechal 6 dní na serveri GE7 a přesto sem získal tou odměnu za 25 den.
    Proč asi? Měsíc říjen má 31 dní mínus těch 6, to se rovná 25 dnů. Čistě matematicky.

    Proto sem věděl, že mi to vyjde. A 31 října sem si vyzdvihnul odměnu za 25 den v kalendáři.
    Malá rada, na pracovním stolu u ntb. (kompu) vždy měj 2-týdnový kalendář. Pak Ti nic neujde.
    Proto vždy vím, co si mohu dovolit.

    Listopad má 30 dní, při vynechání 5 dnů; je také odměna za 25 den Tvoje! :);)
    Pokud umíš počítat. :D
     
    Naposledy upraveno: 16/11/17
  6. jan42

    jan42 User

    a co když sem měl vynechané 4 a teď kvůli tomu že to nešlo sem ne moji chybou vynechal pátý ? nějaka kompenzace??¿?¿?

    Vím že bonus pokračuje... Ale co lidi kterým kvůli tomu jednomu dní nevyjde LF-4 ❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤??❤
     
  7. Warden

    Warden User

    jan42: Pokud jsi vynechal teprve pátý den, tak ti to pořád vyjde. ;) Už dej pokoj s kompenzacemi a raději si přihlášení nenechávej až na čas před půlnocí. Ne každý se přihlašoval až tak pozdě a navíc proto dal BP rezervu 5 až 6 dní. Jediný náročnější měsíc je únor, ale o ten teď nejde.

    Mohu to tedy již uzavřít, když jsi o nic nepřišel?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. jan42

    jan42 User

    To v kolik se přihlašuji je moje věc, vždy to stihnu a pokud jde o to o co jsem přišel tak je to denní mise kterou bych normálně stihl i když se přihlašuji pozdě . Ale bohužel sem ji nestihl protože se neslo přihlásit... ani po půl noci . o denní misy hitac jsem bohužel taky přišel takže mínus dvě kapsle:-( a nebylo to mojí vinou že bych se nestihnul přihlásit, zas tak pozdě tam nechodím.. takže sem přišel o denní mise a nebylo to proto že bych se ten den nestihl přihlásit ale bylo to chybou BP ale ty dvě kapsle který bych normálně získal kdyby šli servery mi nikdo nevrátí...

    a to urko za ty mise no bóže ja dostanu infarkt...
    a ještě sem přišel o hodiny hraní plánoval jsem jit na cubi a vydělat aspoň 15tisic urka a i nějaké kredity by z toho byli ale když mi BP zamezilo hrát tak nic no a ani za to nic nedostanu a prišel jsem o pár hodin hitac akce to by BP mělo prodloužit o ty hodiny co nešel login
     
    Naposledy upraveno: 17/11/17
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Warden

    Warden User

    No, bohužel zde na fóru ti to muhu jen vysvětlit, víc pro tebe udělat nemohu. Musíš si prostudovat VOP, které jsi podepsal. Ale abych ti to zjednodušil zkusím ti sem vložit tu podstatnou část z nich:

    4 Dostupnost

    Společnost Bigpoint zaručuje dostupnost her a služeb ročně v průměru 90% (devadesát procent). Výjimkou jsou období, ve kterých servery internetových stránek nebo jednotlivých her nejsou na internetu dostupné z důvodu technických nebo jiných problémů, které nespadají do oblasti vlivu společnosti Bigpoint (vyšší moc, zavinění třetích stran atd.) a období, ve kterých se provádějí běžné údržbářské práce. Odpovědnost společnosti Bigpoint za nedostupnost her a služeb zůstává v případě záměru a hrubé nedbalosti nedotčena. Společnost Bigpoint může omezit přístup ke službám, pokud je to nezbytné pro zachování bezpečnosti síťového provozu a integrity sítě, především zabránění závažným poruchám sítě, softwaru nebo uložených údajů.

    Je jasné, že domáhat se kompenzací je zbytečné. Pokud se je BP rozhodne dát, pak to bude od nich jen milé neb to není jejich povinnost.

    Dále zde není co řešit.

    LOCK
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.