Velikost Jackpot Areny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ****VŁK24****, 6/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, nenasel jsem na to officialni diskusi jen na starem foru tak snad jsem ji neprehledl nikde. Zajimalo by me jak velka je mapa Jackpot areny ?? Staci mi zleva doprava a zezdola nahoru v bodech co jsou videt na minimape. Vzdy od radiacky k radiacce. Diky
     
  2. Zkus se podívat na nějaké video, nebo se jackpot battlu zúčastni sám (pokud na to máš věk..), a uvidíš :) Nicméně prostor pro boj se po nějaké době začíná zmenšovat, tj. zóna radiace postupuje směrem ke středu mapy, aby se 'urychlily' souboje.. :)
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Přiznám se,že na to se budu muset zeptat i já,to mi nikdy nenapadlo se podívat.Každopádně si mmyslím,že to není důležité,protože se mapa s přibývajícím časem stále zmenšuje.
     
  4. Jen me zajima jestli se tam da utikat nebo je mapa na to prilis mala takze se prakticky neustale strili ?? Stacilo by mi vedet jak to je na zacatku tj. nez se mapa zacne zmensovat.

    PS: Jacpot battle bych chtel zkusit ale nejdriv bych chtel o tom vedet co nejvic :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ****VŁK24**** - Každé utkání trvá maximálně 5 minut. Pokud po uplynutí 4 minut není znám vítěz, radiační zóna se posune, čímž se zmenší velikost mapy a tudíž i prostor k manévrování. Pokud jsou po uplynutí 5 minut oba hráči stále naživu, vítězem je vyhlášen hráč s vyšším počtem HP.
    Myslim si,ze unikat by bolo zbytocne,kedze sa mapa zacne zmensovat a nakolko som bol v arene neraz,viem aki nabiti hraci tam chodia,cize dlho by si asi neunikal keby sa zacala mapa zmensovat ;)Teda otazkou je,ci by si to dovtedy aj prezil,kym by sa zacala zmensovat mapa:rolleyes:
     
  6. Jde mi spis o to ze by treba nekdo unikal predemnou.:) A ze jestli kdybych vzal treba citadelu a zapnul pevnost tak ze by on treba utek a po skonceni schopnosti jestli bych ho dohnal rychle :).
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak keby videl na citadele pancier,tak by sa predpokladam ako spravny lovec vzdiali,lebo by daval len 50% dmg,ale po skonceni by sa do teba pustil;) Najlepsie je si to vyskusat,aby si to zazil,aj ked velke nadeje si nerob,lebo obcas ti moze aj do prveho kola hodit pekne nabiteho hraca a to je otazkou par sekund potom :)
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Máš ještě nějaké otázky?
     
  9. Asi muzete uzamknout :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nabuduce bez vyziev k locku,staci napisat,ze tema bola zodpovedana,ci nemas dalsie otazky,atd... ;)

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.