"Vetřelec unikl..."

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Delta-7925H, 27/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Před pár týdny na 1-4 [GE1] a dnes na 1-7 [GE1] mi vyskočila hláška "Vetřelec unikl...". Poprvé jsem nestřílel nic, teď ano, ale to NPC jsem normálně dostřílel... Řekne mi někdo, o co jde? Díky.

    Tady na fóru jsem to našel v souvislosti s nějakou akcí, ale vysvětlení ne, nebo jsem to přehlédl.
     
  2. leosacek

    leosacek User

    Myslím, že se jedná o akci infiltrace. V masku jsou na mapách nějaký NPC a když je zabiješ sám bez skupiny, dostaneš za ně 2x víc U. Máš na to limit myslím 15 minut zničit všechny vetřelce z té určité mapy. Když se ti to nepovede, tak se vypaří a asi to píše nějakou takovouto hlášku. Ale měl by se vypařit i když ho střílíš .. tak je divný, žes ho dostřílel :)
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  4. Neřekl bych, že dnes byla Infiltrace... Navíc se Infiltrace aktivně účastním a chytám hlavně Boss Kristallony, právě kvůli dvounásobný odměně.
     
  5. leosacek

    leosacek User

    V tom případě mě nějak nenapadá, u jakýho jinýho NPC by se mohla psát tato hláška .. sorráč :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Delta-7925H - pri infiltraci sa zvykne objavit podobna hlaska o uniku, avsak okrem toho si nie som teraz vedomy, ze co bolo dovodom tej hlasky, ktora sa ti objavila.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.