Viac účtov jedného háča

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem MaronEZZ, 27/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    Dobré ráno prajem,

    Mám otázku pre adminov.

    Hráčka *** si strieľa Strokelight na 2 acc. a stále lieta beztrestne?, mohol by si sa k tomu vyjadriť Punisher alebo aspoň ju preveriť, či už ani na to nemáte právomoci?

    Ak je potreba screenshoot alebo video kľudne pošlem, raz strieľa s "hráčom" *** a po chvíli s acc. ***, nikdy nestrieľa súčasne, takže to nebude jej sestra, brat :D
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MaronEZZ - v pravidlach je, ze hrac nemoze vyuzivat viac uctov v prospech jedneho a teda nemozes si napriklad strielat svoje ucty do ulohy, rebricka akcii, sundavat NPC, pricom odmena pojde len na jeden ucet (lebo nebudu v skupine), avsak pri tomto NPC je odmena delena medzi viacerych hracov bez ohladu na skupinu.
    Ban bol za vlacik, to je cosi celkom ine, kedze vyuzival program na ovladanie viacerych uctov.
    Samozrejme, ak mas pocit, ze niekto si v hre vypomaha nepovolenymi sposobmi, tak mozes danu vec nahlasit podpore hry, je to lepsie ako napisat na forko, pretoze forum sluzi na informovanie hracov, nie na preverovanie. Tam ti skor budu vediet povedat, ci nedoslo k poruseniu pravidiel.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  3. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    okey Punisher tak pošlem video na podporu, mne len pride divné, že strielam Destiny a zabijem ju a hned po tom skočí Blesk a bráni ju, avšak nie súčasne, takže je zrejmé že 1 človek ovláda 2 acc., nemá klan čiže - česť za firmu, myslím že to vadí viacerým hráčom táto žena na GE2.
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

    O kom, nebo o čem je řeč?

    Nahlašování *** a *** je zcela mimo mísu, když se jako hráči nedozvíme jestli se jedná o účty jedné osoby a podpoře je úplně jedno, že tyto účty fungují zcela nesmyslně a nepochopitelně na mapě( a jsou vždy ve skupině) a zcela evidentně je ovládá jeden člověk z jednoho PC.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 27/11/23
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    MaronEZZ - len podpora ma pravo preverit hracov v hre. Avsak musi sa hrac previnit voci pravidlam. Mena som zakryl pred hracmi, len modi si vedia pozriet o koho ide aj nazov vlakna som upravil.

    ZOHAN - aj u teba som dane mena zakryl len pre interne ucely.
    A to som uviedol este na zmazany prispevok, ze hrac, ktory tam bol spomenuty, tak dostal ban za vlacik.
    Tak pokial podpora nevidi cez ich nastroj interakciu medzi danymi uctami, ako strielanie do uloh, ci ine porusenie pravidiel, tak je to narocnejsie.
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, A to máš ověřenou informaci o tom nejmenovaném hráči, neboť potom dostal nějaký divný trest ne?
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - tak pokial mal viac uctov a chodil vo vlaciku s nimi, tak dostal za to ban, kedze za vlaky sa davali bany uz.
     
  8. MaronEZZ

    MaronEZZ User

    a kedy budú bany za autolocky alebo kedy táto hra bude stabilná a nebude sa pridávať milión designov na lode, peta, stíhačky?
     
  9. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Takře nevíš za co měl ban? Proto mne zaráží, že nedostal -100% čest. Nemělo by se to ověřit a prověřit?

    P.S. Co je zase nemožné?
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    •ŞĦΘCK▪ - vlaky riesi BP. To, ze lietaju ako kacicky neznamena, ze ide o vlak. Ten je ovladany jednym hracom.

    MaronEZZ - designy prinasaju zisky a ako kazda spolocnost potrebuje vykazat zisk a robia to tymto sposobom ako ostatni, ze pridavaju designy. Za programy netusim kedy budu udelene tresty. Myslel som, ze s nastupom klienta sa to udeje a zial neudialo sa to. ALe viem, ze pred par rokmi mi spominal jeden vyvojar (neviem ci tam este robi), ze sa pracuje na niecom, ale ze kym to nebude, nechce sa k tomu moc vyjadrovat. Nejaky rework DO, podobne ako bolo u DSO, ale uz presli roky, tak neviem.

    ZOHAN - tak ja len konstatujem, ze pokial mal dany hrac ucty vo vlaku, tak ho mohol chytit skript. Ja riesim skor informacie o hre, nie o hracoch, ktori ban dostali a za co.
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nikde tu nevidím napsáno : pokial, nebo mohol'? Proto se ptám, jestli zde píšeš ověřenou informaci, protože jinak je to nepravda.

    Chci se dozvědět pravdu, protože hráč s nízkou hodností co podvádí, je zabanován za porušení docela rychle a za stejné podvádění je hráč s nejvyšší hodností podporou údajně prověřován, ale nepotrestán, přitom ty dva účty jsou navíc vždy spolu ve skupině?
    Bude se tím někdo zabývat?
    Co má hráč vlastně udělat, aby dostal nějakou odpověď a zamezil automatickému zavírání tiketů?
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ak mu boli zabanovane ucty, tak za co ine mohol dostat ban na viacero uctov subezne? Nemusim tam pisat mohol alebo pokial, ked po vlne banov o ne prisiel. Ale kazdopadne ten prispevok som zmazal a aj nicky, nebudu sa na fore uvadzat taketo veci. Na to sluzi podpora, aby dane veci preverovala, ak je to v jej kompetencii a ma na to aj moznosti.

    Kedysi sa ucty tusim do lvl 12 pri pushingu rovno blokovali permanentne a nie ako sa zvykne davat trest za pushing, cize je mozne, ze ak slo o nizke ucty, tak tam sa pristupuje k takemuto rieseniu, zalezi od povahy previnenia.

    Kazdopadne na otazky spojene s podporou ti neviem adekvatne odpovedat, kedze moja domena je forum a nie podpora hry.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Za co tak jiného třeba mohl dostat ban na 3 účty najednou? A mimo ban wave od BP?

    Já tam nikde slovo ''vlak'' nevidím.

    P.S. Ale podat BP podnět ke změně systému tiketů(v pravidelném reportu od vás),
    aby se tiket neuzavíral automaticky do té doby, dokud nebude předmět tiketu zdárně vyřešen.
    Pracovník podpory něco někam nahlásí(údajně) a pak se automaticky uzavře tiket, aniž by to kdokoliv řešil a to ještě v tiketu napíšou, že se mi brzy ozvou a budu kontaktován?
    Není to trochu na palici a kontraproduktivní i neúčinné?:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  14. Tohle aktuálně řeším taky a dost mě to dráždí!
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ak dostane ban na viac uctov (hrac uviedol konkretne 5), tak zrejme bol skript, aj ked moze byt, ze to zabanuje clovek na podpore, napriklad mnohonasobny pushing, ze si hrac strielal viac svojich uctov. Ale tu sme na fore, tu rozoberat bany ozaj nebudeme.
    Ked sa pisali pravidla, tak o vlakoch nebolo ani chyru ani slychu. Preto to tam nie je, ale BP sa rozhodlo vlaky banovat a to rovno skriptom.

    Ja osobne som zatial s podporou problem nemal, tiez som pisal ticket z mensieho uctu a clen podpory moju poziadavku spracoval a problem vyriesil. No zial vacsinou viac spravit nevedia, ak napriklad hrac napise, ze hra seka alebo niekto toci 24/7 NPC.
     
  16. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, Asi ti někam přepošlu pár mých tiketů, aby jsi pochopil, jak to (ne)funguje v praxi.
    Snadno by jsi pochopil, jak nikdy nic nevyřešili.
    Jestli jsi nabyl dojmu, že někdo píše na podporu kvůli lagům, nebo kvůli hráčům porušujících VOP, tak jsi asi na omylu.

    P.S. ten hráč psal o tom, že ten potrestaný má asi 5 účtů a jen 3 dostaly ban a za vzájemné střílení a ani za vlak to určitě nebylo.;)

    P.S. 1
    Taky jsi nahoře napsal toto :
    Pokud se bavíme o NPC Strokelight barrage, nebo jak se to jmenuje, tak se to určitě nedělí, jak píšeš. A skupina v tom hraje zásadní úlohu a ještě to NPC musí všichni hráči ve skupině střílet.
     
  17. Já třeba řeším "reklamaci", kdy jsem si "pořídil" něco za reálný peníze a nedostal to. Věděli jste, že BP nemá reklamační oddělení, takže reklamaci nelze podat a jste odkázáni na toho pracovníka podpory, kterej nic nemůže, "jen to poslat vejš" a se mnou se bude bavit po odpovědi z toho vejš?

    Na tu odpověď čekám od léta!
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - aj o tom mnoho hracov pisalo v ticketoch, ze maju lagy, hra nejde plynule a nech s tym cosi robia a tak. Zial doba uz nie je taka aka bola za Baracusa. Ban moze hrac obdrzat za mnoho veci, samozrejme nielen od podpory ale aj skriptom od systemu.
    Vsak si sam uviedol, ze su vzdy v skupine, tak potom sa deli odmena medzi nich. Nie je to zlepsovanie jedneho uctu na ukor druheho tym padom.

    Delta-7925H - nuz problem je ten, ze pracovnik podpory nemusi mat potrebny nastroj, aby vyhovel tvojej poziadavke a tak jedine, co moze, tak to preposlat vyssie a tu je problem ten, ze ak ma plateny pracovnik, co to ma na starosti milion dalsich veci, tak netusim, kedy sa k tomu dostane.
     
    Tess tohle ocenil(a).
  19. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punisher, To doufám nemyslíš vážně, že když budu lítat na dvou účtech a budu ve skupině, tak tím neporušuji VOP o pushingu?
    Můžeš se prosím zeptat někoho výše, jaký má na tento problém názor BP, nebo co je tam napsáno v ''interních'' předpisech?

    Je potom divné, jak nejmenovaný zabanovaný majitel účtů dostal ban na základě 2 screenů, kde měl ty účty ve skupině a na stejné mapě.
    A opravdu ban za vlak to nebyl. Ban dostal na 14 dnů, ne na 3.

    A pokud já jsem vru, tak mne nastřelí hráč eic a střílí mne pak hráč vru a až ten hráč vru bouchne, tak mne střílí ten eic?
    Nikdy mne nestřílí zároveň? Tohle není poskytování výhody jedním účtem tomu druhému?
    Předpokládám, že to jsou asi ''rodinné'' nebo koupené účty, ale jde o to, že brány vždy dělá jen jeden účet a ten druhý je odlogovaný.
    není to divné.
    Ale npc strokelight střílí vždy spolu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

    P.S. Delta-7925H nedávno jsem oslavil malé výročí události z podpory(4 roky), kdy mi opakovaně sdělili, že budu v nejbližší době kontaktován, aby můj nahlášený problém zdárně vyřešili.;)
     
    *brutus* tohle ocenil(a).
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ale to je uz zvyhodnovanie, ked jednym nastreli a druhym dokonci, pomaha jednemu uctu do ulohy napriklad, lebo za zabitie hraca dostane len jeden ucet odmenu, tam sa odmena nedeli ako pri Behe, Invoke a podobne.
    Kto a za co dostal ban tu ozaj nebudeme riesit, je to vec podpory, nie fora predsa.
    Nikde nie je napisane, ze hrac nemoze vlastnit viac uctov a lietat s nimi, pokial samozrejme nedochadza k interakcii samozrejme, ci zvyhodnovanie jedneho uctu dalsimi.
    Dat otazku smerom vyssie mozem, ale kedy bude odpoved to ti neviem povedat.