Viac účtov jedného háča

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem MaronEZZ, 27/11/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Já naprosto rozumím tomu, že ten pracovník nemá žádný nástroje, aby cokoli ovlivnil. Pro mě je tahle podpora čistě firewall pro BP, aby to vypadalo, že se má hráč kam obrátit, ale reálně danej problém nikdo neřeší, protože pracovník podpory nemá potřebný nástroje a žádnej vliv. Nic, nula. Podpora hráči, když je neodbytnej, naservíruje "podepsal jsi VOP" a nazdar. Reálný peníze v kanálu a dovolání žádný. Jeden člověk, kterej nic nemůže! Podpora! Sorry, ale tohle je parodie na firmu. Firma, která prodává nějakej produkt (v našem případě dokonce sotva funkční) a nemá reklamační oddělení. "Slušnej" kšeft.
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Delta-7925H - ako pises, za to ten pracovnik podpory nemoze proste. Ohladne paymentu by to mali mat lepsie osefovane, predsa len, ked si cosi hrac kupi, mal by to dostat. Ako niektore veci ti vie pripisat, ak ich nedostanes, ale vsetko nie proste, to mozu len niektori zamestnanci BP.
   
  Delta-7925H a Tess tohle ocenili.