Vibe

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Vibe, 21/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Malek

    Malek User

    Jistě sis musel všimnout, že na nás BP slušne řečeno kašle.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Milý Mariku? Kde se vzala ta změna, že píšeš jako muž?
    Jen tě upozorním, že podle našich zákonů, pokud víš o spáchání trestného činu, nebo činu porušujícím zákon a pokud tuto skutečnost neprodleně nenahlásíš orgánům činných v trestním řízení, tak jsi považován(a). automaticky za spolupachatele?
    Jen tě upozorním, že včera zde byla tebou podána informace, že jdeš na policii něco řešit i hlásit a dnes se zde dočtu, že jsi byla na úřadu podat vysvětlení a zaplatit pokutu? Kolik to bylo?
    A po návratu z úřadu si založíš 6 nových účtů s jasným účelem zase někoho urážet s myšlenkou, že už tě nikdo za to nemůže potrestat? A přesně proto jsou věznice plné nevinných lidí?
    no, těším se na pokračování. iksdee:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    23. Přezdívka
    Nevybírej si přezdívku, která uráží jiné uživatele nebo má za cíl provokovat jiné hráče.
    https://ctrlv.cz/e6zw
    [​IMG]
     
  4. Starý účet jsem přestal užívat, nový jsem začal. Společně jsem je neužíval. Starý účet jsem použil jen jednou, abych nechal uzavřít jako zakladatel vlákna vtipy. Toto vlákno jsi zničila, proto jsem účtem zakladatele vlákna požádal o jeho uzavření. Interakce mezi účty na fóru ani ve hře nikdy neprobíhala. Ani jeden z účtů nikomu nevyhrožuje újmou na zdraví a životě, a nejsou použity vulgarity a obecná čeština. Takže si ber do úst někoho jiného, ano?
    Sám sobě se divím, že ti to tady opět vysvětluji. Myslel jsem, že jsi se již léčila?
     
    Naposledy upraveno: 3/6/21
  5. -baghira2-

    -baghira2- User

  6. Marika při tom, co píšeš, jsi zapomněl na jednu věc. To co řešíš, se tě absolutně netýká. Pleteš páté přes deváté. Svoje tvrzení nemáš ničím podložené, všechny screeny co sem dáváš jsou věci vytržené z kontextu které se dají překroutit jakýmkoliv způsobem a nikdy nikde neobstojí. To že ty si něco myslíš, neznamená že je to pravda. :D Dokaž, že ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►používal současně dva účty a nebylo to tak že jeden přestal používat, a poté si založil nový. Dokaž přesně, že Zohan někomu vyhrožoval a komu z těch kterých se údajná výhružka týkala vznikla škoda, nebo že to nebyl vtip za jehož nahlášení se ti na té tvé "instituci" akorát vysmějí. Dokaž mi, že já někde na fóru sdílím "interní informace", nebo jsou to jen moje názory jako hráče. Když jsme u toho, dokážeš přesně určit rozdíl mezi interní a veřejnou informaci, dokážeš prokázat který moderátor se zná s kterým hráčem a nějak toho zneužil, a dodat k tomu konkrétní jména a příklady? Dokážeš tohle všechno? Samozřejmě že ne, protože kdyby ano, tak by ti už dávno došlo, že tohle co zkoušíš pořád dokola nemá smysl, a zkusil by jsi něco jiného. :D
     
  7. -baghira2-

    -baghira2- User

    Víte co je na tom nejsmutnější? Sotva odešel Punisher, již zacítila příležitost kopat zde na fóru, ještě víc.
    Tohle je skutečná neúcta,
    vzhledem k tomu, co pro cz/sk komunitu dosud udělal. Překračuje vše meze.

    Prosil bych vše moderátori a adminy aby se sešli. A aby tohoto pisatele vyprovodili, jako se pořádně patří.
    [​IMG]


    Vibe sám si zde napsal #41:
    "právě jste byla poučena, takže porušením dalších pravidel bude postupováno dle. zákona 40/2009 Sb."

    Myslím, že pohár trpělivosti s touto osobou právě přetekl. Punishera sem vždycky ctil a zůstanu mu věrný.
    Minerva promiň, že sem na ní reagoval. Ale nedovolím nikomu, aby Punisherovu památku takhle pošlapal.

    Tolik z mého srdce, pokud bude tlouct pro Punishera a Minervu. Nemám více slov. Již je to, jenom na Vás.
     
  8. Proč neustále banujete mariku? Vždyť nic zlého nepíše? Ani jí nedáte šanci. Proč ji jen bezdůvodně banujeté? Nikdy ani nepsla sprostě!
     
  9. Forkys

    Forkys User

    Nejsilnější~palebná~síla,
    jsi trošku na omylu. Marika dostala šancí bezpočet. Nikdy ani nepsala sprostě? Opravdu si myslím, že raději nechtěj vědět, co všechno napsala či napsal. Nicméně tato debata je stejně celkem bezpředmětná. Marika dostala za své chování permanentní ban na toto fórum. Tudíž, jakékoliv vytvoření nového účtu a psaní na fórum je bráno jako obcházení banu. A obcházení banu se bohužel trestá opět banem. Kdyby se dotyčná osoba nad sebou opravdu zamyslela, jak tu píše, zbytečně na sebe neupozorňovala a chovala se jak se sluší a patří. Občas by někdo i možná trošku to očko přihmouřil, ale takto bohužel.
     
  10. Je to marný! Je to marný! Je to marný!
    ((RavenDugga_marika)),?????
    P.S. Cítím tady z tebe jenom zášť.
    Proč si pořádně( v tvém případě i několikrát po sobě a opakovaně) nepřečteš toto: #89 ???
    Potřebuješ to i vysvětlit na ts?
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Nějak jsem nepochopil pointu tvého příspěvku, ale to už jsme si u tebe zvykli....:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    Vibe? Ty nemáš přístup na forum, nebo jsi odjel na dovolenou?:)
     
  12. Pokud je ten účet opravdu Mariky, její potrestání je automaticky ban na fórum. Nikde ve svém příspěvku o potrestání nežádám, z logiky věci.
    Vyjádření v profilu pilota má částečně soukromý charakter, bohužel se nedá nastavit jako zcela soukromý a tak je bohužel přístupný i jiným uživatelům. Konkrétní hráč píše konkrétnímu hráči, pro Boha, komu to může vadit, když je to ve vší slušnosti. Přestupkové komisi určitě ne.
     
  13. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Ahoj Zohy,
    přístup na forum stále mám :) Jsem rád, že máš o mě takové starosti :-D

    Vibe.
     
  14. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Milý Mariku,
    rád bych Tě informoval o tom, že pokud budeš pokračovat v tom, co děláš, tak si vysloužíš to, že zase půjdeme na PČR, znovu Tě nahlásíme a tentokrát to nebude jen pokuta, ale již podmínka. Takže pokračuj v tom, co děláš a věř, že nechybí moc, abych já a ostatní moderátoři na tu PČR šli. Na podpoře jsi vypisoval, jak tě to vše mrzí apod. Tak Ti garantuji, že jestli se neuklidníš, tak už se nebudeme bavit skrz PC.

    Dále budu požadovat, aby u Tebe bylo provedeno vyšetření a případně u Tebe byla nařízena ústavní léčba, protože očividně, jak zde předvádíš to nemáš v hlavě srovnané.

    Vibe.
     
  15. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    Marika°°°RavenDugga,

    k soudu jsi to dát měl. Protože to tam teď potáhneme my. Tvé chování mě už nebaví a obtěžuje nás. Jen tu žvatláš hlouposti a pleteš si jablka s hruškami. Tomu, co tu píšeš a věčně cituješ je vytržené z kontextu. Ty tvé zdravotní "problémy" nemáš ničím podložené a ani mít nemůžeš. Nikde v zákoně není napsáno, že musíš psát na forum. To, co děláš je z tvé strany a ty jsi zde jediný, co ten zákon porušuje. Takže ti radím, aby jsi se hodil do klidu.

    S pozdravem,
     
  16. Malek

    Malek User

    To jako mluvíš o mě?
     
  17. informer

    informer User

    {{{RavenDugga_marika}}}, tak nepiš, nemysli a konej. tady neuděláš nic a nikdy?
    Už tomu konečně chapeš?
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pane Malek?
    1. Nikdy bych vás neoslovil slovem : Milý
    2. Psal jsem genderově rozpolceně orientované osobě, která možná na první zběžný pohled svým
    vzhledem připomíná zkresleně váš nick, ale já se snažím vše po sobě kontrolovat, aby zde nevznikala tato nedorozumění.
    Pro vysvětlení, před cenzurou adminů v tomto vláknu, mezi našimi příspěvky bylo několik dalších příspěvků, na které jsem reagoval.
    Takže možná proto jste nabyl dojmu, že reaguji na vás, ale použil jsem nick toho hráče, ne ten váš.
    P.S. Pardon za malé OT.:)
     
  19. Vibe

    Vibe Team Leader Team Darkorbit

    {{{RavenDugga_marika}}},

    jestli jsi navštívil psycholožku, tak o tom bude nějaká zpráva, kterou já osobně nechám prošetřit, protože není možné, aby tě pustily. A co já dělám, či nedělám nech na mě, protože to absolutně není v tvé kompetenci. My dva se uvidíme tak maximálně na PČR, protože jsi překonal veškerou trpělivost. A budeme to tak dlouho a urputně řešit, dokud soud nerozhodne podle mě!

    S pozdravem,

    M
     
  20. Už jsem měl i sezení s ortodoxním křesťanem, který uvěřil sci-fi filmu Kazatel. Tohle by bylo na déle. No, řešit se dá všechno.
    Myslím, že by to pomohlo. Každopádně by se situace na fóru uklidnila. Tohle snášet opravdu nemusíte.