videá ku skylabu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Apokalipse, 20/12/13.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Apokalipse

    Apokalipse User

    • Prezeral som fórum a medzi diskusiami som nenašiel žiadnu na tému skylab

    • Chcem sa spýtať, ako sú obmedzené tie videá v skylabe? Pretože raz mi to normálne ukazuje ako: 4/4 ale keď kliknem na prehrať video, napíše že video nie je k dispozícii, chvíľu na to to odrazu ide väčšinou raz, max. 2-krát a potom zase napíše, že video nie je k dispozícii pričom môžem pozrieť video ešte 2-krát
    Skúšam to cez rôzne prehliadače, raz to ide, raz ne a večšinou to práveže nejde, aj keď mám k dispozícii 4 prezretia... ako to ptm vlastne je? :confused:
     
  2. Kubino

    Kubino Guest

    Videá nie sú k dispozícii stále, jednoducho koľko ti ich ponúkne toľko ich môžeš využiť.
     
  3. Zeus

    Zeus Guest

    Apokalipse Ještě pro upřesnění,za 1 den můžeš použít 4x video,pokud si to již použij,tak na další nemáš nárok a nemáš video k dispozici
     
  4. Apokalipse

    Apokalipse User

    wm že pokial za 1 den prezrem videa 4x tak uz nemozem ale ked som video nepozrel ani raz a mi pise ze ho nemam k dispozicii pricom mi pise ze ho mozem pozret 4x?
    alebo video si pozrem raz a dalsie uz nemozem? aj ked tam mam este pocet prezreti na 3x?
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Apokalipse - pokial ti nezobrazuje videa,tak zial nie su dalsie k dispozicii na zhliadnutie a musis jedine pockat.
     
  6. Apokalipse

    Apokalipse User

    čo už no... tak ďakujem za odpovede
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.