Víkend

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem »®ЯЋΞb∑Ł®«, 19/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    mám dotaz, bude možné se o víkendu někdy dostat na mapu, nesledovat jen nové spojení? :)
    Rád bych si zahrál a využil nějaké víkendové akce, KDYŽ UŽ NĚJAKÉ TEDA BIGPOINT POŘÁDÁ.

    Děkuji za odpověď :))
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Na co se pokoušíš prolomit nové spojení, když po tom, co ho třeba prolomíš a dostaneš se omylem i na mapu, tak skoro nejde nic dělat?
    Asi jsem jediný, kdo má stejný problém a jsme rádi, že nám běží premium, balíčky a i ta štědrá kompenzace za přiznanou chybu provozovatele?
    ještě bych rád něco k tomu dodal : cihla, cihla, cihla (cenzurováno).
     
  3. Big Point absolútne nerozmýšľa :) nič nové už cca 8 rokov , nič sa nezmenilo akurát pridávajú do hry somariny no kvalita hry ide do.......
    Včera som prišiel z posilovne vysmiaty a mal som v pláne si oddýchnuť pekne pri DO že si dám brány a zastrielam iných hráčov proste chill večer odpočinok po náročnom dni :) akurát som mal také nervy na to ani nalogovať ani montáž no hádajme kto si veselo striela na mapách bezproblémovo :) no jasné tý hráči ktorý využivajú ....... Už sa konečne uvedom BP čo robíš pretože my živíme vás tak kedy konečne začnete vy pre nás robiť niečo užitočné....
     
  4. xmens

    xmens User

    Tu ti nik s tým nepmôže všetci to vedia , ale nik s tým nič neurobí , a predstav si že za toto som dostával banán každí jeden krát pol roka od korbena pravidelne , jednoducho že obvinovanie alebo lžive informace. Pritom boli odoslané videá a aj tak s tým nikto nič neurobil.
    Proste tu sa to rieši v duchu : " drž hubu a krok" lebo ja "admin/ správca fora mám tlačítko a ked mám zlý den alebo sa mi proste len chcem tak ta bloknem kedy chcem...
    Toto bolo realitou dlhé roky. Namiesto vdačnosti že upozorniš na obchadzanie pravidiel , si dostal banán- a toto si chcel ten chudák obhajit mazanim postov , blokovaním, banovaním hráčov za upozornovanie. A po čase je tu téma botky zrazu - takže čas ukázal ... :)
     
  5. Jsem rád, že jsem si teď zapl Kappu a mám co tři vteřiny lag na 10 vteřin :-D skvěle udělaná hra, tleskám velmi hlasitě xd Rozhodně hratelné, ještěže jsou ty dvojnásobky z bran a můžu je tak skvěle využívat společně s tou nádhernou kompenzací.
     
  6. Hlavní je, že payment funguje, ale aby si koupili za ty peníze pořádné servery..to už nikoliv. :)
     
  7. rada1967

    rada1967 User

    Možná pomuže výměna lidí co nejsou zapáleni pro věc, nebo přechod hráču na jiné hry to už bude pozdě bycha honit.:)
     
  8. Nefunguje ani systém prevodu a celkovo hangár...stojím na základni idem si premeniť lod a píše že nestojím na základni tak ako to mam brať tuto hru potom :) Tak ale adminovanie je niečo ako práca Team Leadera v skutočnom svete...Admin by nemal banovať za každú vec len preto že má "tlačítko" ktoré mu v realnom živote silu nedodá... Mal by vedieť problémy riešiť poriadnym spôsobom a byť aj epmatický keďže celá hra nejde ako má ísť tak je na mieste že hráči budú nervózny a nespokojný...predsalen my všetci tvoríme tú hru čiže BP by mal tak robiť aby boli hráči spokojný .. Korben banoval za všetko možné :D pre mňa to nebol admin iba obyčajny smrtelniček a nepodstatná postavička :)
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ a xmens tohle ocenili.
  9. THORAS

    THORAS User

    Vítám Vás všechny v zemi lagůůů, nic nefunguje, hrát nemožné, pošlete ji prosím aspoň nějaké penízky to funguje :)
     
  10. Celý víkend nemožné přihlasit se do hry, všechny denní úkoly tím pádem pryč, galaxy gates weekend a dvojnásobné odměny taky pryč a nic nic nic... prostě nic! Hlavně si zaplaťte prémka a pak si hrejte třeba piškvorky. žádná omluva, nebo řešení... Tahle hra jde pěkně do...
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Pouze s malým rozdílem ne? Není víkend, není sleva, není čas, ale co je věčné, jsou lagy.:)
     
    -baghira2- a (deleted user) tohle ocenili.
  12. coroner

    coroner User

    třeba by BP mohl nabídnout nějakou podobnou hru, ale asi by to taky nešlo, takže radši nic
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.