Vizuální chyba na aegis elite a citadel elite

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem MrTrueThomCZ, 21/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Uranos

    Uranos User

    a si si istý že chyba nieje len u teba ? pretože mne bojka z aegisu normálne zmizne a naskočí keď sa schopnosť načíta takže všetko funguje
     
    Naposledy upraveno: 21/5/14
  2. Crystal

    Crystal User

    neviem ako u citadela ale u aegisky to nieje globalna chyba, mne funguje bojka normalne
     
  3. Ale chyba je jen u desingu Aegis Elite (Všechny firmy) a u desingu Citadel veterán a to jen u VRU
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Potvrzuji, létám s designem elite a bojka po použití schopnosti nemizí. Mě to ale neva, neb s bojkou je Aegiska hezčí. ;)
     
  5. To jo vypadá líp ale je to bug který je třeba opravit, potom člověk neví zda soupeř má bójku připravenou nebo ne :)
     
  6. kdybych nahdou se ptal s cesty nemuze za to přehlcení flash playera? a souper tu bojku nevidi?
     
  7. Problém je že tam to boje je nonstop ať už ji vypustíš a nebo ne, ovšem nejsem jediný kdo si stěžuje. Celí můj klan a i spojenecký klan má naprosto stejný problém :)
     
  8. TRIXT

    TRIXT User

    Mě to naopak nevadí. ;) Ale chápu, proč to řešíte.
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.