Oznámení VK se nebrání

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem jisap123, 16/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jisap123

    jisap123 User

    Ahoj, už se mi to párkrát stalo: Letím, střílím VK, po nějaké chvilce se dostane do určité pozice, ZE KTERÉ NEÚTOČÍ. Ze začátku jsem si myslel, že to je lag u mě, ale není, mě to opravdu nic neubírá.
    Prostě najednou se zastaví, a nic nedělá... samozřejmě život se jí ubírá, abych z toho neměl problém tak sem raději píši :D
     
  2. 123812

    123812 User

    Jo, stává se to i u jiných NPC .. ale jen ojediněle :)
     
  3. jisap123

    jisap123 User

    Taky, ale víš co, jde o to, že pak někdo přijde a nahlásí to jako zneužití bugu, tak sem raději píšu :D
     
  4. 123812

    123812 User

    jisap123 Jjo, to je správné, myslím, že když se ti to stane občas tak to moc nevadí, horší by bylo kdyby se to stávalo u každého vk ..
     
  5. jisap123

    jisap123 User

    No tak ono kdyby někdo zjistil tu polohu, tak je to dost zneužitelné.
     
  6. baty77

    baty77 User

    Myslím, že se o tom už ví, je to už nějakou dobu (nejméně měsíc).
     
  7. Tohle se tu už řešilo. Pokud ti to vadí, stačí poodletět a NPC zase začne střílet.
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Znovu som sa na to preistotu spýtal, každopádne toto je evidované.
     
  9. jisap123

    jisap123 User

    Dobře, ale co s tím? Když by teoreticky to někdo nahlásil, můžu mít z toho potíže?
     
  10. 123812

    123812 User

    Když to budeš dělat často, tak určitě, ale když se ti to stane 1x za xxxx dní tak to moc vadit nebude, ale jestli se moc bojíš .. tak jen popoleť ono to začne střílet :)
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ono to ale hlásené už bolo, t.j. vedia o tom, prečo si myslíš, že len hráči CZ a SK komunity vedia nájsť problémy :D

    Zneužívanie chýb sa trestá, t.j. hľadáš spôsob ako NPC seknúť. Ak už ale seknuté je môžeš ho kludne odstreliť, to nie je tvoja chyba.
     
    pepouch tohle ocenil(a).
  12. *pursuer*

    *pursuer* User

    jisap123 - ber to ako stastie.Hlavne u Uber krysy.No boli hraci,co robili kadeco a hladali rozne sposoby ako donutit NPC,aby nestrielalo a ako uz bolo spomenute,to by viedlo k trestu.Mne sa to stane raz za 100 NPC mozno,presnu statistiku si nevediem :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. jisap123

    jisap123 User

    Kubino: Takže pokud to nebudu dělat schválně (zkoušet dokud nepřestane střílet), ale sekne se to, tak to nevadí?
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    jisap123 Stava sa to bezne a urcite za toto ti nehrozi blokacia, NPC sa obcas sekne a kazdy ho dostriela.

    Tento problem je v hre dlho a vie sa o nom, len doteraz sa nic nezmenilo. Hraci nonstop zmrazuju uber krysy na 4-5 a robia si tam lahko ulohy. Dnes sa 80% hracov snazi npc zmrazit, vidim to bezne na mape, letim okolo flaxaca a ten furt poodlieta a snazi sa zmrazit krysu.

    Pokial to nebudes robit neustale, tak ti nic nehrozi. Mne sa obcas dokonca aj v GG npc sekli.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. jisap123

    jisap123 User

    Tak to jsem rád. Jelikož bych nerad kvůli tomu měl nějaké obštrukce.
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.