Vkládání výbavy do lodě pomocí kláves

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ❦Čοlεκ❧, 5/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si o tom myslíte?

  1. Je to super možnost, budu ji využívat

    69.6%
  2. Je to na nic

    0 hlasy(ů)
    0.0%
  3. Nechápu to

    8.7%
  4. Zbytečné téma

    21.7%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Vkládání výbavy do lodě pomocí kláves

    Ahoj, při vkládání výbavy do lodě téměř všichni používáme rychlý systém 'Drag and drop'. Určitě mnozí z vás viděli na Youtube různá videa jak ještě více urychlit přesun výbavy do lodi pomocí kláves Shift a Ctrl. Pro ty, kteří o tomto triku nevědí, se teď pokusím jej interpretovat v tomto vlákně.


    Označení výbavy

    Pro označení požadované výbavy stačí:

    1. Stisknout a držet klávesu Shift
    2. Myší kliknout na věc kterou chcete vybrat/označit
    3. Všechny věci stejné jako původní označený item se žlutě orámují-tzn. také se označí
    4. Pustíme Shift


    Obrázky:
    [​IMG] [​IMG]

    Vložení výbavy do lodě/ Odstranění výbavy z lodě

    -Jakmile máme požadované itemy označeny, stačí je pouze vložit/vyjmout do/z lodi. Jak na to je popsáno v těchto krocích:

    1. Stiskneme a držíme klávesu Ctrl
    2. Kurzorem najedeme na označené předměty a stiskneme tlačítko myši
    3. Výbava se přesune
    4. Pustíme Ctrl


    pozn. Předměty lze přesouvat i jednotlivě, pro tuto možnost stačí hromadně neoznačovat dané itemy.

    Obrázky:

    [​IMG]

    [​IMG]

    Plusy: velmi rychlá a komfortní práce s výbavou
    Negativa: Občas si pletu Shift a Ctrl :D
    Moje hodnocení: 99%

    Snad se tento návod líbí; komentujte, hlasujte, kritizujte ;)
     
    Naposledy upraveno: 7/2/14
  2. TRIXT

    TRIXT User

    Návod se mi líbí (ocenil jsem jej), ale hlasovat nemohu. Musela by tam být volba "Je to super, ale již to znám". ;)
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  3. Kenny

    Kenny User

    Dal jsem "Je to super možnost, budu ji využíva" ale sdílím s TRIXTem
    stejný názor. Už to znám, ale ti kdo to neznají, ocení :))
     
  4. Nj, hlasování jsem sestavoval na rychlo, možnost pro 'starý pušky' mi vypadla :confused:
     
    Peter_Quincy_Taggert tohle ocenil(a).
  5. Zafod

    Zafod User

    Téma je dobré pro nováčky. Super práce Čolkáči, neodpustil jsem si zahlasovat :D
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Nedalo by se to náhodou zařadit do F.A.Q ?
    (btw sám to používám už docela dlouho)
     
  7. Peter_Quincy_Taggert o tom by museli rozhodnout správci fóra, čili admini/modi. Nicméně také bych byl pro, aby se o této funkci ve F.A.Q. zmiňovalo. :)
     
  8. Sid

    Sid Guest

    ❦Čοlεκ❧ ve F.A.Q máme zmíněno označování myší. Pomocí klávesy shift a kliku na věc zmiňováno někde bylo taktéž, bohužel už nevím kde, moc míst, málo zprávců :)

    Pouvažujeme zda to někde půjde použít.

    FAQ - Hangar guide v.2
     
  9. Side, samozřejmě jsem si FAQ prošel dříve než jsem to sem hodil, vidím tam jen označování myší, o klávesách tam zmínka není. Může to být někde zašito, ale najít to může kliďánko být práce pro detektiva :confused: :).
     
  10. Kenny

    Kenny User

    zprávců :)
    Omlouvám se, ale má tam být správce :D
    Vím, máte toho hodně, ale bije to do očí.)
     
  11. Súhlasím, uľahčilo by mi to život na DO :D
     
  12. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. ^^*SvK*Adrian*^^ tohle není návrh, tato možnost už ve hře je, tady je pouze návod jak ji používat. :)
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tato metoda je sice dobra,hlavne pri vkladani vybavy do stihaciek,avsak ma jednu slabinu a to je ta,ze nerozlisuje lvl upgrade(pri vkladani do stihaciek) a teda,ked si napriklad oznacim LF4 a chcem ich vlozit do stihaciek,tak mi nahodilo aj LF4,ktore mam naviac a nie je tam upgrade.Priklad mam ich 50 a z toho len 35 maju upgrades,tak neberie ohlad na upgrades a hodi tam aj tie bez neho,aj ked do lode mi vzdy obsadzuje full upgrade LF4.Ale inak je to dost ulahcujuca metoda.;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.