Vlastnosti citadel osiris

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ryshacek, 12/4/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ryshacek

    Ryshacek User

    Vím že poslední dobou fórum moc nefunguje, alespoň to ve mě ten dojem vytváří :) ale kdyby měl někdo chvilku času mam dotaz, nemá mít citadelka s tímto designem nějaké bonusy navíc?

    Usuzuji z toho, že minemis s osiris designem má, u citadelky ale není zádny popis. Kdyby se našel nějaký technický štoural a poradil mi :)
     
  2. +++ mimésis Osiris: Nový design lodi nyní k dispozici +++
    Od 23 srpna 10 do Po 26 srpna 23.59 LST můžete získat buď v Delta, Epsilon, Zeta nebo Kappa GG, nebo si ho koupíte přímo spolu s 5,000 RSB - 75 a 3,000 UCB-100. Zde jsou hodnoty (na vrcholu původních hodnot lodi mimésis):

    Mimésis Osiris: + 12 % poškození /-5 % štít / + 5 % Evasion

    Podívejte se také na balení mimésis propagovaný Design! [​IMG]:) [​IMG]:)


    Jestli to funguje musíš vyzkoušet sám,jestli ho vlastníš. Evasion - pravděpodobně vyhýbání dle Nimesis.

    Čerpáno zde:
    DarkOrbit - Čo sa kde objavilo

     
  3. Ryshacek

    Ryshacek User

    jj na tohle jsem se dival, a jelikoz dmg narust nepozoruji tak se ptam, ale osiris citadel je nahlasena chyba ktera se resi jak jsem byl informovan, ta se tyka vynulovani stitu po skoku portem nebo prepnuti confy, confa cislo 2 se kazdou akci znovu nabiji od nuly, tak uvidime jestli to nekdy opravi a zda tim pujdou i hodnoty dmg nahoru
     
  4. Ryshacek

    Ryshacek User

    Tak zda se ze jedine oficialni vydani je na minemis, o citadelce se predpoklada ze bude podobna?! Ja jsem nic jineho nenasel, aspon v popisu designu nic o citadelce nebylo, tedy diky a muzete zamknout, snad casem bude informaci vice. Krom jinych chybek u tohoto designu :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Keby forum nefungovalo, tak tu asi nie sme. AK si myslis, ze na EN fore najdes k tomuto designu viac, tak si posluz, vela stastia:

    https://board-en.darkorbit.com/threads/ship-designs-faq.114756/

    Navyse diskusia na temu lode a designy uz bola zalozena tu: Diskuze: Lodě a designy

    To co k nam prislo ohladne designu citadel osiris a kde sa dal ziskat najdes tu: Útok Hitac FAQ 2019

    Duplicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.