Návrhy Vlastnosti pro designy z UBA (gold, silver..)

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Filda, 22/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Co si myslíte vy, taky by si zasloužili nějaký bonus!

  1. Ano, skvělý nápad!

    28.6%
  2. Ne, protože mi to tak vyhovuje.

    71.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Filda

    Filda User

    Získat design gold, silver, bronze, (iron) je dost obtížné a přece když ho někdo vyhraje tak není moc důvod proč ho nosit. Nepřidávají nic!

    Můj návrh je ten, že bych přidal bonusy všem čtyřem designům:

    - Gold: 20% +HP

    - Silver: 15% +HP

    - Bronze: 10% +HP

    - Iron: 5% DMG

    Ano, 20, 15, 10% HP protože se jedná o těžce získatelné věci, beru v potaz Saturn a proto to nepřidává štíty aby Saturn neztratil na hodnotě. A pro Iron navrhuji 5% DMG protože je to hezký design a myslím že si zaslouží taky něco.


    POŽADUJI:
    Aby designy Gold, Silver, Bronze a Iron dostali svoje bonusy vypsané v mém návrhu.


    Co si myslíte vy, taky by si zasloužili nějaký bonus, aby to nebyly jen prosté designy. Pokoušel jsem se rozdělit bonusy tak aby odpovídali dostupnosti dané věci.
     
  2. Borat

    Borat User

    Fakt je ťažké získať tieto dizajny? Pri tejto UBE za jednu sezónu ich ziskavalo naraz 10-20 hráčov so servera.

    Určite nie.
     
    Marvel-Black-Panther tohle ocenil(a).
  3. Filda

    Filda User

    No, vzhledem k tomu ze je maji vzdy jedni hraci po neurcitou dobu, tak jo.
     
  4. Devilik

    Devilik User

    Mě se tyto lodě nelíbí a nevidím důvod proč by už tak silným hráčům měli přidávat ještě hp. Za mě rozhodně ne
     
  5. Filda, s návrhem bych souhlasil, až od doby, kdy bude UBA čestná. A ne zpětně. Asi tak.
     
  6. Korben

    Korben User

    Určite som proti, už len preto, že v UBA kopec "hráčov" podvádza.
     
  7. Badmaniak

    Badmaniak User

    Získat v UBA designy je v pohodě, pokus se vyloučí nepoctiví hráči. Špatný návrh. NE.
     
  8. Filda

    Filda User

    Tak nevím, alespon bych přidal tech 5% DMG tomu Iron, je to opravdu pěkna lodka (podle mně teda) a je škoda že nic nepřidává :(
     
  9. Badmaniak

    Badmaniak User

    Tak přidává design. :) Mě se zase líbí Razer, ale co s tím naděláme.
    Třeba to jednou oddělí jako u letounů. Za dalších 9 let. :))
     
  10. ddavidd11

    ddavidd11 User

    Jako nápad možná dobrý,ale ty bonusy bych asi udělal menší,bonus by byl fajn ale né zas tak velkej,myslím si že 20% hp je moc,na to máme saturn. Iron je pěkný design a ten 5% bonus na dmg by se mi zamlouval :),konečně by byl důvod ho používat :rolleyes:.
     
  11. Badmaniak

    Badmaniak User

    Na Iron? Za 20cku? Když Enfrocer stojí v přepočtu tři kila? :) Ano, můžeš ho mít za 10k kreda, ale ceny jsou ceny. :)
     
  12. ne a ne a zase ne tobě to už tak nestačí nepřidavejte už žadne dmg atd je to už moc
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.