Vložení obrázku na forum

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Imperátor[CZ1], 19/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravim, sem na forum se smi vkladat jen ze serveru imageshack, nebo jak tomu je? I kdyby ne pise mi to na imageshack, ze je to zpoplatneno a ze si muzu vyzkouset "demo". To jako fakt uz neni vkladani na imageshack free?
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Aha, popisy/ glosar... na to jsem zapomnel.. stale se tu rozkoukavam.. :D btw. Korbene, vis neco o tom imageshacku? Mam ho nejradsi... byla by to skoda, platit za to nebudu...
     
  4. Imperátor[CZ1] bohužel, já to tu psal už kdysi dávno, ale nějak to odvanulo do pryč.. :) Zatím nám nezbývá než každý měsíc zakládat nový účt kvůli demu
     
  5. Takze ho muzu vyuzivat 30 dni a pak uz jen pokud zaplatim... No super.. :)
     
  6. CrazyLove

    CrazyLove User

    Môžeš uploadovať obrázky na hocijaký server, ale na fórum nesmieš dávať linky na daný obrázok, musíš ho sem nahodiť tak, aby bol vidieť.
     
  7. CrazyLove Ani to ne, mne za to jednou když fórum začínalo admini sprdli, prý ani to není povoleno, protože prý se setkali s tím ze takové uploadovací servery najednou skončily a pak s tím byly problémy, pokud dobře pamatuju :) Pokud je to jinak tak se omlouvám..
     
  8. Korben

    Korben User

    Pravidla pre vkladanie obrázkov sú prepracované a zmenené. Treba si to prečítať ;)
     
  9. Takže se omlouvám za mylné informace, zřejmě mi neuškodí přečíst si všechna pravidla znovu.. :rolleyes:
    A je dobře že je to upraveno, i když je velká škoda že imageshack zpoplatnili, pracuje se mi s ním opravdu dobře, dokonce i hezky vypadá..
     
    Imperátor[CZ1] tohle ocenil(a).
  10. No prave, ty ostatni servery vetsinou ty soubory smazou a je po srande. Imageshack je spolehlivy a oblibeny, bohuzel penize jsou vsechno, chteji vytahat z lidi co nejvic. Sice nevim, kdo by platil za vkladani souboru na net, ale co s tim ja nadelam, ze... :)

    E: zkusim ulozisko.sk uvidime jak bude spolehlive
     
    ❦Čοlεκ❧ tohle ocenil(a).
  11. Logan

    Logan User

    Imperátor[CZ1] bohuzial nemozeme nejak ovplyvnit to, ze niekto spoplatni nejaku stranku.
    Ako kolega pisal, pravidla pre vkladanie obrazkov boli prepracovane a je potrebne postupovat podla nich.

    Mozeme temu uzavriet, alebo mas este nieco k danej veci?
     
  12. Ano, to je mi jasny, ze vy s tim nic nenadelate. Uz k tomu nic nemam. Muzete uzavrit.
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.