Podpora Vrácení peněz na bankovní účet, a zablokování účtu.

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem entr1999, 18/5/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. entr1999

    entr1999 User

    Dobrý den, jsem v naprosto zoufalé situaci, prosím o pomoc.
    Jde o to, že jsem nakoupil v platební oblasti věci za 10tisíc, bohužel za poslední platbu jsem neobdržel "balíček", napsal jsem tedy na podporu BigPointu, že jsem neobdržel za poslední platbu "své zboží". No na účet se mi vrátilo 10 tisíc, s tím že mám zablokovaný účet, a bez zaplacení částky mi ho nezpřístupní. Celé to okno nevypadá zrovna důvěryhodně, a zobrazí se jen přes obyčejný prohlížeč, přes dedikovaný DO prohlížeč to vyhodí jen chybu.
    Navíc jako možnost zaplacení nabízí pouze: Paysafecard a BigPoint GC. Nelze zaplatit standartně kartou.
    Chci se tedy ujistit že to není podvod, a že o peníze nebudu okradený.
    Je tohle tedy běžný postup ? Lze nějak ověřit pravos webu s blokací ? Co si o tom celém myslíte ? Děkuji za váš čas.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Je to běžná praxe v podání BP a vždy budou tvrdit, že je chyba v tvé bance.
    Na druhou stranu jsi ty, i když částečně dostal nějakou odměnu, nebo balíček a následně se peníze vrátily zpátky na tvůj bankovní účet, tak proto ban, jako dlužník BP.:rolleyes:
     
  3. entr1999

    entr1999 User

    No nedostal, pro to že dokut to nezaplatím, nepojede mi účet, ale dobře chyba se stát může.
    Spíš mi jde o formu doplacení toho co sami stornovali.
    Jednoduše po tom co se přihlásím na mě vyskočí částka bez které mě to nepustí do hry, ale to okno ve kterém to je vypadá jak kdy by to dělal prvák v informatice, potřeboval bych ověřit pravost toho oznámení.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Tess

    Tess S-Moderator Team Darkorbit

    entr1999 je možné že po refundu máš zablokované placení pomocí platební karty. Bohužel zde ti s tím nemáme jak pomoc. Napiš si na podporu hry, kde mají potřebné nástroje k vyřešení tvého problému.

    Hráč odeslán na podporu hry.
    LOCK.
     
    -baghira2- a Punisher tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.