Podpora Vybavenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eruecco, 18/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Eruecco

    Eruecco User

    Zdravím. Mal by som otázku. Mám plne vybavenú loď Liberator. Avšak kúpil som si Big Boya a vybavenie z Liberatora by som si chcel dať do BB avšak niečo nefunguje.

    [​IMG]
    Všimnite si svetlé a tmave sfarbenie ikón.

    [​IMG]

    A napokon keď už si chcem preniesť veci do lode, sú tam len tieto ktoré boli svetlo sfarbené. Skúšal som sa hrať aj s inventárom ale už som naozaj bezradný... Za radu ďakujem
     
  2. jumik1991

    jumik1991 User

    Ahojky, nejsem moderator. Ale pokud si chces prevest vybaveni z lodi dolodi tak to musis vyndat vsechno z 1 a 2. Pak znovu nacist hangar, aby se Ti to aktualizovalo. snad Ti to co jsem napsal pomuze. s pozdravem jumik1991
     
  3. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    Ahoj Eruecco

    Ako ti už napísal pilot vyššie je potrebné vyhodiť všetko vybavenie z lode z oboch konfigurácií. Tam kde máš čísla "1" a "2" a vedľa toho máš ozubené kolečko, stlač ho, potvrď okno a všetká výbava z lode sa ti prehodí do hangáru, pozor musíš to urobiť na obe konfigurácie, teraz stlač tlačítko Späť alebo obnov Hangár, vyber BigBoye a doňho vlož výbavu

    Daj mi vedieť ak ti to stále nejde :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.