Vybavenie

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ...(!Mop!)..., 7/7/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Cs lidi chcel by som sa spitat ako si vybavit lod aby som patril mezdi tich lepsich mam uz asi cca za par tyzdnov 500 000 U chcem dat tak neviem ci by sa to nejak dalo vyuzit ako to robite ze mate cez 300 000 stitu ja mam ve flax a lodi naj stiti a mam asi cca 150 000 stitu a nechapem ako :D niektory su este 2x rachlejsi ako ja maju 400 000 stitu a beru mi cca 80 000 UCB ako to robite nemate vsetko na lvl 16? aj LF-4 alebo co ? poradte mi pls
     
  2. Korben

    Korben User

    ...(!Mop!)... Si v hre 10 dni aj s cestou a už chceš byť najlepší ? :D Hráči túto hru hrajú aj viac ako 4 roky a ty by si sa im chcel vyrovnať za 10 dni ? :D
    Na rýchlosť potrebuješ pohony, na štíty potrebuješ mať štíty aj v stíhačkách iris , kde môžeš silu štítov zväčšiť tým že urobíš upgrade stíhačiek. Ďalej zväčšeniu štítov napomôže profil pilota. Je toho veľa čo musíš vylepšiť aby si sa vyrovnal tým naj hráčom. Prečítaj si bibliu.
    DarkOrbit Bible CZ - otázky a odpovědi
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa dlhsiu dobu nevyjadril,takze si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.