VÝDĚLEK

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem kibubumaster, 9/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zdravím,
    mám takový dotaz, když zabíjím kristallony, abych si nahrabal, tak je lepší je zabíjet pouze laserem nebo k tomu přidat i rakety, popř. raketomet?
    Protože jak vidím, tak ostatní hráči do nich šijí vším, ale když si to spočítám, tak si vydělám víc, když do nich půjdu pouze laserem.
    Poradíte mi tedy prosím?
    Díky za odpověď.
    Kibubu
     
  2. Korben

    Korben User

    kibubumaster Hráč ktorý začína a ktorý šporí , tak sa snaží zarobiť čo najviac. Mal by si si urobiť prepočet toho, koľko ťa stojí zostrel NPC so všetkým a koľko len laserom. Prepočítaj čas, urob si priemer za hodinu a uvidíš či sa ti to oplatí.
     
    Naposledy upraveno: 9/8/14
  3. ok, díky :)
     
  4. radsej pal vsetkym rozbijes ich ovela rychlejsie
     
  5. dáš potom ten zistený priemer sem aby som si to nemusel počítať aj ja prosím?
     
  6. Pᗣᗧ•••Nαrcis•• :D několikrát jsem to počítal, vždy mi to vyšlo jinak, asi protože nikdy není 100 % šance na strefu (pokud si nedám hi-tech), ale s mojí výbavou mi to vyšlo průměrně na: - 4752 laseru x1
    - 59 raket (2k dmg)
    - 112 raket raketometu (2k dmg)
    Celková cena tu tedy byla 245 020 kreditů, takže když to odečtu od těch přibližně 400 000 kreditů, které jsou za jednoho VK, je výdělěk přibližne 155 000 kreditů.

    Když jsem to zkoušel jen s laserem, tak to vždy bylo úplně jiné, někdy mi to vyšlo na 12 000 laserů, někdy na 15 000, jednou dokonce i na 18 000, takže průměrný výdělěk byl +- 260 000.

    Když to srovnám časově, tak laser+rakety+raketomet VK zabijí 2x - 3x rychleji, než pouhým laserem, takže střílet vším se rozhodně vyplatí nejen po stránce kreditové, ale i uridiové, které se z nich taky dá pěkně nahrabat.
     
  7. keď si hrač ktori potrebuje vela kreditov tak štači palit len lasermi ja som raketi vinechal z arsenalu keď šetrim ns velke dražby .
     
  8. Crystal

    Crystal User

    ja som skoro full a na krysy nechodim uz niaky ten rok, zarobok minimalny

    a ked si predstavim niekho flaxateho, tak to musi byt sktocne utrpenie tocit tie krysy

    kup si double na bonus boxy za 15 e, vydraz spearhedu a chod na pvp boxy v masku, zarobis monohonasobne viac U
     
  9. naco spearheada?staci goli v masku,nemislis?
     
  10. spectrum666 na boxy je lepsi spearhead diky rychlosti a schopnostem nejsi tak snadna korist pro lovce
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.