Návrhy Vyhledávání v žebříčcích

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Selendix, 2/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
?

Hodila by se funkce vyhledávání

  1. ano

    90.5%
  2. ne

    7.1%
  3. mé úspěchy mě nezajímají a v žebříccích nehledám

    2.4%
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Selendix

    Selendix User

    Zdravím, nedávno jsem tu zahlédl dotaz: Jak najít kolik GG Epsilon jsem už udělal?
    Vyhledání je možné, ale přijde mě dost kostrbaté (zdlouhavé).

    Navrhuji jednoduchou úpravu:
    [​IMG]
    Přidá se tlačítko vyhledání viz obrázek, kde napíšete své jméno, kliknete na tlačítko a systém vás vyhodí na stránku, kde se nacházíte (případně "odscroluje" tak že budete na prvním viditelném řádku).

    Pozitivum: mnohem rychlejší vyhledání (teda pokud nejste v top 12, pak se vidíte ihned)
    Negativum: nezdá se mi, že by nějaké bylo, pokud za negativum nebereme doplnění SQL dotazu o další parametr tj. jméno hráče programátorem BP.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Kristo

    Kristo User

    Zbytečnost, stačí když dáš ctrl+f a svůj nick a Entr
    --------------

    Jen musíš přehazovat stránky žebříčku

    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 2/4/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. »vojta«

    »vojta« User

    Kristo to sice jde, ale prohledávat ručně desítky stran žebříčku je trošku zdlouhavý a otravný, když by tam mohlo být jedno políčko, přes který to najdeš za pár vteřin
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Kubino

    Kubino Guest

    Keby je to také jednoduché už to tam podľa mňa dávno je, ale prečo nie. Osobne to tiež hľadám cez hľadanie na stránke a klikám strany, extra zdĺhavé mi to nepríde kedže hráč cca vie kde bude. Keď som spravil do 10 brán Kappa asi sa nebudem hľadať na stránkach, kde ich majú spravených 30.
     
  5. -HeJkO33-

    -HeJkO33- User

    »vojta« ma pravdu bolo by to ovela jednoduchsie robim to ako Kristo ale aj tak to trva...
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Já bych ocenil i vyhledávání ve všech ostatních žebříčcích - když se například chci mrknout kolik má někdo cti nebo BZ. A jsem pro už kvůli tomu, když se chci podívat na někoho jiného...
     
    Naposledy upraveno: 2/4/15
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. »vojta«

    »vojta« User

    Kubino jistě,tak to jde, když se chceš kouknout na sebe, ale když se chceš kouknout na někoho jiného, u koho vůbec netušíš, kolik má, tak nezbývá než projíždět všechno

    já jsem rozhodně pro
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  8. |Oromë|

    |Oromë| User

    Ja nie som proti, podobne vyhladavacie funkcie uz existuju a sprehladnilo by to rebricek. Hladat sa tam sice da, ale obcas to trva dlho a nie vzdy to tam najdes.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Kristo

    Kristo User

    Trošku života do toho umírání, vše až pod nos a ještě na stříbrném talíři ... NIC jen hledejte :D
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  10. A proč odmítat užitečná vylepšení?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  11. Selendix

    Selendix User

    Kristo vím, dělám to teď tak jak píšeš.
    Pro rychlejší hledání máme pro tištěné knihy záložky a pro databáze operátory jako LIKE, BETWEEN, IN, =, !=, >, <, atd. ;)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. Jupiter33

    Jupiter33 User

    podle mě je to dobrý návrch
    opravdu ale mělo by se to vstahovat i na
    vyhledávání klanů nejde to tam najít i s rošířeným hledáním:(
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  13. Altlantis

    Altlantis User

    Tahle funkce by se hodila na víc věcí kde musíte hledat..Je to jednoduchý a šetří to čas :)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.